In Romania, utilajele de deszapezire ajung abia la vara. Iarna asta, orice dezastru incepe cu doua cuvinte: "DACA NINGE"
Compania Nationala Autostrazi si Drumuri are prea putine utilaje si, daca ninge in toata tara, vom avea probleme, ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›