S-au ridicat de la masa de Revelion ca să îşi facă selfie cu marea. Faleza, plină de oameni
Pentru că iubesc marea în orice anotimp, sau pentru că în această perioadă este o destinaţie ceva mai ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›