Noul semestru scolar a inceput cu o veste proasta pentru elevii din Timis. La pranz vor primi doar biscuiti si mar
In timp ce unii consumau laptele, altii spun ca nu este o pierdere asa mare. Totul, pentru ca autoritatile judetene nu ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›