Un rapper și-a filmat iubita murind, la un festival. Tânăra era fiica unui actor

62019734
Facebook.com

O tânără a murit după ce a consumat droguri oferite chiar de iubitul ei, în timpul festivalului Bestival din Marea Britanie. Bărbatul a filmat-o în timp ce murea în loc să cheme ajutoare.

Louella Fletcher Michie, de 24 de ani, a murit după ce a consumat drogurile oferite de iubitul său, rapperul Ceon Broughton, de 29 de ani. Tragedia s-a produs în anul 2017, în timpul evenimentului muzical Bestival, care are loc anual în Dorset, Marea Britanie. Louella era fiica actorului John Michie.

Rapperul care a filmat momentul morții tinerei a susținut că Louella este bine și că „doar exagerează”, în ciuda faptului că părinții săi o puteau auzi prin telefon cum țipa.

Rapperul cunoscut drept CEONRPG a negat acuzațiile de crimă și faptul că i-ar fi oferit drogurile care i-au adus sfârșitul tinerei.
În imaginile surprinse chiar de bărbat se poate auzi cum Louelle țipă la el să îi sune părinții și să o lase să vorbească cu ei, însă el îi spune să pună telefonul deoparte. În cele din urmă, victima a reușit să vorbească cu mama sa, însă în cele din urmă, a murit.

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon! 

 Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Momentul în care un om de afaceri este ucis de un barman într-un bar. VIDEO

Scene șocante au fost surprinse de camerele de supraveghere dintr-un bar din Moscova unde un om de afaceri, băut, a fost ucis într-o confruntare cu un barman.

Un bătrân de 89 de ani și-a înjunghiat fiica, supărat că i-a furat o damigeană cu vin

Întâmplare șocantă în oraşul Breaza, unde femeie de 61 de ani a ajuns de urgenţă marți a dimineaţa la spital după ce a fost înjunghiată, iar suspectul este chiar tatăl ei, un bătrân de 89 de ani.

Un tânăr a murit după ce țigara electronică i-a explodat în față. Ce a arătat autopsia

Un tânăr de 24 de ani, din Texas, Statele Unite, a murit după ce o țigară electronică i-a explodat în față.

Recomandări
Nicușor Dan a promulgat legea ANI, care îl lasă fără funcție pe Dominic Fritz, fără să o trimită înapoi. Are și o explicație

Președintele Nicușor Dan a anunțat, vineri, că a promulgat Legea pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul integrității în forma care i-a fost transmisă de către Parlamentul României, fără să o mai trimită înapoi, la reexaminare.

Minister: Ultimul element al podului peste Siret, gata de montare. Drumul Expres Brăila-Galaţi se deschide în acest an

Secretarul de stat în Ministerul Transporturilor, Irinel Ionel Scrioșteanu, anunță că se montează ultimul element al noului pod peste Siret de pe Drumul Expres Brăila-Galați (DEx6), care va fi cel mai complex după podul peste Dunăre de la Brăila.

Au trecut două zile de la dezastru, dar coșmarul continuă în Nepal: aproape 1.400 de dispăruți

Cursa contracronometru în care sunt angajate echipele de salvatorii pentru a găsi supravieţuitori la două zile după inundaţiile devastatoare care au ucis peste 550 de persoane în Nepal şi China continuă vineri, sub ameninţarea unor noi viituri.