Tragedie pe șoseaua de centură a Buzăului. Un bărbat de 63 de ani și-a pierdut viața

×
Publicitate

Un bărbat de 63 de ani din Bucureşti și-a pierdut viața într-un accident rutier petrecut pe șoseaua de centură a municipiului Buzău.

Bărbatul se afla singur în mașină când a pierdut controlul volanului, ieșit în câmp și s-a răsturnat, iar trupul șoferului a fost aruncat din mașină în urma impactului.

Cei care au văzut scena au sunat la 112, iar o ambulanță l-a preluat pe bărbat și l-a dus la spital, unde a murit însă câteva ore mai târziu, din cauza traumatismelor grave.

Poliţiştii au deschis un dosar penal și cercetează împrejurările în care s-a produs accidentul.

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon! 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Femeia care i-a sucit mințile lui Jude Bellingham, apariție seducătoare în online. Cu ce imagini și-a cucerit fanii
FOTO Femeia care i-a sucit mințile lui Jude Bellingham, apariție seducătoare în online. Cu ce imagini și-a cucerit fanii
Citește și...
Tânără de 24 de ani, ucisă cu mai multe lovituri de cuțit în Bacău. Partenerul ei a fost reținut pentru omor

Caz șocant de violență domestică. Un individ de 28 de ani din județul Bacău a fost reținut pentru omor, acuzat că și-a ucis partenera, după o ceartă violentă.

Un bărbat de 66 de ani din Ploiești a fost arestat după ce ar fi agresat sexual două femei, pe stradă

Un individ de 66 de ani din Ploiești a fost arestat preventiv pentru agresiune sexuală, după ce ar fi atins două femei în zonele intime, ziua în amiaza mare. Pe una a atacat-o pe stradă, pe cealaltă în curtea unei firme.

Un copil de 4 ani a murit sfâșiat de un câine de pază, la un adăpost de animale din Buzău. Băiețelul era nesupravegheat

Caz șocant într-o localitate din Buzău. Un copil de 4 ani a murit sfâșiat de un câine de pază, la un adăpost pentru animale domestice.

Recomandări
România a prins termenul-limită SAFE. Contracte militare de 5,6 miliarde, semnate în ultima zi a programului

Ministerul Apărării Naţionale a semnat vineri seară mai multe contracte de înzestrare în cadrul Programului SAFE, valoarea totală a acordurilor depăşind 5,6 miliarde de euro, fără TVA. 

Cum arată apărarea antidronă a României. Sistemele Ghepard desfășurate în Dobrogea au 60 de ani

Incidentul de la Galați a arătat încă o dată că apărarea antidronă a României este ineficientă. Potrivit MApN, ne bazăm pe sistemele Ghepard, vechi de 60 de ani, și tunuri mobile care pot fi folosite doar în anumite locuri din zona Galați - Tulcea. 

Nicușor Dan, mesaj ferm pentru Rusia: „O escaladare care nu va fi tolerată și nici nu va rămâne fără răspuns”

Rusia nu va reuşi să dezbine societatea noastră când este vorba despre integritatea României, despre democraţie şi libertate în România, a afirmat Nicuşor Dan după ce a fost la Galaţi, unde o dronă militară a căzut pe un bloc de locuinţe.