Loredana Chivu ar fi încercat să se sinucidă luând somnifere

61953155

Cunoscuta asistentă TV trece prin clipe de cumpănă.

Potrivit informaţiilor oficiale, Inspectoratul Judeţean de Poliţie Ilfov a fost sesizat prin SNUAU 112 că Loredana Chivu a încercat să se sinucidă, prin ingerarea mai multor somnifere, în timp ce se afla la adresa de domiciliu din orașul Popești Leordeni, județul Ilfov.

Echipajul de salvare sosit la fața locului i-a acordat primul ajutor medical, cea în cauză fiind conștientă. Loredana Chivu a refuzat ulterior să fie transportată la spital.

Potrivit tabloidelor, în ultima perioadă Loredana Chivu s-ar fi certat cu iubitul ei, un om de afaceri.

Apelul la 112 a fost făcut de mama ei, care a spus că ştie că fiica sa a luat  somnifere după o ceartă cu iubitul.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Cristina Ich, apariție incendiară în dormitor: „Mor după tine! / Arăți senzațional!”
FOTO Cristina Ich, apariție incendiară în dormitor: „Mor după tine! / Arăți senzațional!”
Citește și...
Mama băiatului de 2 ani care a murit deshidratat și subnutrit a fost reținută după ce a fost externată de la Psihiatrie

Mama băiețelului de 2 ani din Galați găsit mort în casă, deshidratat și subnutrit, a fost reținută. Femeia a fost externată de la Psihiatrie și este cercetată acum de polițiști pentru omor calificat. 

O femeie din Vaslui a fost bătută cu sălbăticie de partenerul ei, din cauza geloziei. Fiul lor de 14 ani a fost și el rănit

Un bărbat din județul Vaslui va petrece următoarele 30 de zile în arest, după ce și-a bătut cu sălbăticie concubina cu 10 ani mai tânără.

Momentul în care o fată de 12 ani din Bistrița-Năsăud este lovită mortal pe trotuar de un șofer. Tocmai ieșise de la școală

Eleva de 12 ani, rănită grav pe trotuar în accidentul rutier de acum două zile, în fața unei școli din județul Bistrița-Năsăud, a murit la spital.

Recomandări
Nicușor Dan: „Aștept ca partidele să vină vineri cu concluzia pentru un guvern minoritar. Sper să fie serioși”

Președintele Nicușor Dan a declarat miercuri seară, la Cluj-Napoca, că așteaptă ca partidele să stabilească în ce condiții vor susține un guvern minoritar, fără a face parte din acesta, și să vină vineri cu o concluzie clară.

Fritz le-a propus lui Bolojan și lui Kelemen Hunor o nouă rocadă la guvernare. Cine ar conduce România până în 2028

PSD îl aruncă oficial în luptă pe Sorin Grindeanu pentru funcția de premier și anunță că va face rost de voturile necesare pentru învestire. 

Cum arată bugetul unei familii din România în 2026. 86 de lei din 100, cheltuiți pe nevoi urgente

Tot mai multe familii din România nu se ajung cu banii de la un salariu la altul, pentru că viața este tot mai scumpă.