Urmareste in avans "Romania, te iubesc" si "Dupa 20 de ani" doar pe voyo.ro

60515579

Voyo.ro continua seria produselor disponibile in avans, inainte de difuzarea lor pe TV, cu o noua oferta pentru utilizatorii sai.

Astfel, emisiunile “Ce se intampla, doctore?”, “Romania, te iubesc!” si “Pro Motor” vor putea fi urmarite inainte ca ele sa fie difuzate pe TV, contra cost.

Astfel, incepand chiar de vinerea aceasta, utilizatorii voyo.ro pot vedea emisiunea “Ce se intampla, doctore?” incepand cu ora 16.00, ea urmand sa fie difuzata pe Pro Tv sambata, 8 octombrie, de la ora 10.00.

Si emisiunea “Pro Motor” va fi disponibila in avans pe voyo.ro sambata, 8 octombrie, incepand cu ora 12.00, ea fiind difuzata pe Sport.ro duminica dimineata de la 9.30.

Iar “Romania, te iubesc!” le va fi disponibila utilizatorilor voyo duminica incepand cu ora 10.00 dimineata, ea urmand sa fie difuzata la Pro Tv duminica seara de la 18.00.

Oferta voyo.ro este insa bogata si in filme foarte actuale, precum “The Beaver”, “Red”, “The Switch”, “Source Code”, “Dear John”, dar si in seriale consacrate marca Pro Tv si Acasa si competitii straine.
 

Articol recomandat de sport.ro
Diletta Leotta dezvăluie: "Cristi Chivu? Un singur lucru m-a surprins la el"
Diletta Leotta dezvăluie: "Cristi Chivu? Un singur lucru m-a surprins la el"
Citește și...
Cătălina Grama împlinește 45 de ani. „Personajele sunt oglinzi în care m-am văzut”

La 45 de ani, pe care îi împlinește pe 22 aprilie 2026, Cătălina Grama se află într-un moment în care traseul ei artistic continuă să se extindă dincolo de zona în care publicul a asociat-o ani la rând: comedia. 

A devenit mamă și la 70 de ani. Povestea doamnei Alexandrina la „Visuri la cheie”, miercuri, de la 21:30

Sunt oameni care ne învață că dincolo de orice greutate, e important să nu renunți să fii om!

Andreea Marinescu împlinește 45 de ani: „Fiecare breaking news e un restart”. Povestea nevăzută din spatele ecranului

La 45 de ani, pe care îi împlinește pe 22 aprilie, Andreea Marinescu rămâne una dintre vocile constante ale Știrilor PRO TV, cu un parcurs care traversează mai bine de două decenii și jumătate de televiziune. 

Recomandări
Nicușor Dan, discurs de 3 minute după o zi întreagă de consultări: „Am cerut partidelor să dezescaladeze retorica”

Preşedintele Nicuşor Dan a declarat, miercuri seară, că a cerut partidelor, la consultările avute la Palatul Cotroceni, să dezescaladeze retorica publică şi să ”se uite la viitor, ce vom face, mai mult decât la trecut”.

Ilie Bolojan caută sprijin pentru un guvern minoritar după retragerea miniștrilor PSD din Executiv

Cei din PSD caută sprijin pentru o moțiune de cenzură, iar PNL e în căutare de aliați care să susțină un guvern minoritar.

„Inspectorul Balastierelor” scoate la iveală nereguli uriașe. Sute de persoane au făcut deja sesizări

Sute de persoane au făcut deja sesizări pe platforma „Inspectorul Balastierelor”, recent lansată de Ministerul Mediului. Oamenii reclamă săpături ilegale și le cer autorităților să ia măsuri.