Semifinala „Vocea României”, sezonul 10. Cei mai buni concurenți se vor duela pentru marele premiul de 100.000 de euro

×
Publicitate

De la 20:30 începe semifinala „Vocea României”, sezonul zece. Cei mai buni opt concurenți au ajuns până aici cu voință, emoție și multă muncă.

Mai au doar un pas până la finală, unde va fi decis marele câștigător. Gazda emisiunii, simpaticul Pavel Bartoș, vine cu detalii.

Pavel Bartoș: „E vineri seara, e Vocea României! Astăzi avem Marea Semifinală! Live! Au mai rămas în competiție opt concurenți care se luptă pentru marele trofeu și premiul de 100.000 de euro! Nu m-au lăsat să vă spun că în această seară mare și antrenorii vor cânta alături de ai lor concurenți, așa că vă faceți și voi că n-ați auzit. Publicul de acasă are rolul decisiv și de data aceasta. Știți deja lecția de vinerea trecută. Luați-vă telefoanele lângă voi și susțineți-vă favoritul! Foarte important! Vom avea o singură sesiune de vot, așa că mare atenție! Vă așteptăm pe toți la 20:30 să ne bucurăm împreună de semifinala sezonului cu numărul zece. Și acum îmi iau figura de Supra Om sau să-i zicem simplu Ramon și zic: Andreea, te aștept alături de noi. Până atunci ai un pupic și o legătură! Vezi ce faci cu ele”!

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Dacia a prezentat noul Logan! Cum arată și cât costă ”cel mai puternic de până acum”
FOTO Dacia a prezentat noul Logan! Cum arată și cât costă ”cel mai puternic de până acum”
Citește și...
Rock/metal underground. ”Marea ascunsă", un album ”special” al trupei Breathelast: ”Murim din secunda în care ne naștem”

Cel mai recent album al formației Breathelast, ”Marea ascunsă", este unul dintre cele mai bune produse discografice ale anului 2025, din zona de rock/metal/alternativ autohton.

Kate Middleton, apariție elegantă la Palatul Buckingham. Accesoriul regal care a atras toate privirile. FOTO

Kate Middleton a impresionat prin eleganță la cea de-a doua petrecere în grădină organizată la Palatul Buckingham în acest sezon, unde a purtat o rochie semnată Self-Portrait și a ales din nou cerceii cu perle din Bahrain.

Bonnie Tyler s-ar afla în comă indusă într-un spital din Portugalia. Starea artistei s-ar fi agravat în urma unei operații

Cântăreața Bonnie Tyler ar fi fost plasată în comă indusă într-un spital din Portugalia, după ce starea sa s-a agravat în urma unei intervenții chirurgicale, potrivit presei portugheze.

Recomandări
Unde este cel mai greu să trăiești în România. Datele oficiale ale Guvernului despre sărăcie și ajutoare sociale

Datele oficiale ale Guvernului României arată că sărăcia lovește cel mai dur în Moldova, sudul Munteniei și Oltenia, în timp ce orașele mari rămân ferite. Zeci de mii de români primesc ajutor social pentru a supraviețui.

Nava cu focar de hantavirus a ajuns în Tenerife. Șeful Organizației Mondiale a Sănătății: ”Acesta NU este un nou Covid”

Nava de croazieră la bordul căreia a fost raportat un focar de hantavirus a încheiat calvarul voiajului pe mare. Ambarcațiunea sub pavilion olandez a ajuns în insula Tenerife.

Războiul din Ucraina ”se apropie de final”, afirmă președintele Vladimir Putin, ”dar situaţia rămâne gravă”

Preşedintele rus Vladimir Putin a asigurat sâmbătă că războiul din Ucraina „se apropie de final”, criticând ţările occidentale pentru sprijinul acordat Kievului, relatează AFP şi Reuters, potrivit News.ro.