Finala „Sunt celebru, scoate-mă de aici!” este astăzi, de la ora 21:30! Telespectatorii decid marele câștigător

62305423

În această seară, de la ora 21:30, în direct din România, celebritățile vor păși pentru ultima oară în cel mai intens reality show al momentului – Sunt celebru, scoate-mă de aici!

Cei trei finaliști au dat tot ce au avut mai bun pentru a ajunge până aici. Însă, diseară, puterea este a celor de acasă: ei vor desemna ce vedetă merită titlul de Rege sau Regină a Junglei 

Timp de trei luni s-au luptat cu cele mai mari frici ale lor. Au stat față-n față cu șerpi, tarantule sau gândaci. Au mâncat preparate culinare greu de privit. Au locuit sub cerul liber, departe de casă, în mijlocul junglei, alături de alți oameni cu personalități diferite. Totul pentru a demonstra cât de puternici sunt. Anisia Gafton, Giani Kiriță și Sali Levent sunt cei trei finaliști care încearcă astăzi să pună mâna pe marele premiu. ”Toate zarurile sunt în mâinile voastre. Voi veți decide dacă avem Rege sau avem Regină a Junglei”, spune Cabral. 

Fanii show-ului pot câștiga o vacanță de 2 persoane în Republica Dominicană! 

În această seară, cei de acasă vor avea șansa să interacționeze cu celebritățile lor favorite. Pe parcursul finalei, telespectatorii vor putea adresa întrebări pe rețelele sociale, iar cele mai interesante vor fi adresate în direct. În plus, fanii show-ului Sunt celebru, scoate-mă de aici! au ocazia să să ajungă în țara în care s-a filmat cel mai intens experiment TV al momentului. Pentru a câștiga o vacanță de 2 persoane în Republica Dominicană, dar și un abonament de 1 an la VOYO, trebuie să găsească indiciul de pe ecran și să completeze formularul de concurs de pe www.protv.ro/suntcelebru.

Articol recomandat de sport.ro
„UE și Ucraina au înjunghiat Rusia pe la spate!” E alertă la Moscova după ultima lovitură a Occidentului
„UE și Ucraina au înjunghiat Rusia pe la spate!” E alertă la Moscova după ultima lovitură a Occidentului
Citește și...
O influenceriță canadiană a ales sinucidere asistată din cauza unei boli incurabile. „Nu asta mi-am dorit”

O influenceriță canadiană care se lupta cu Alzheimer și-a pus capăt vieții printr-o formă de moarte asistată, după ce le-a mărturisit fanilor săi, într-un videoclip emoționant, că trăia într-un corp în care nu se simțea confortabilă sau în siguranță.

Jennifer Lopez, apariție spectaculoasă la aniversarea ei. Rochia albă cu care vedeta a cucerit Parisul | GALERIE FOTO

Jennifer Lopez a uimit într-o rochie albă de tip babydoll la celebrarea zilei sale de naștere în Paris.

Hailey Bieber, apariție incendiară într-o rochie roșie din dantelă după finala Cupei Mondiale | GALERIE FOTO

Hailey Bieber a optat pentru o rochie roșie, inspirată de lenjerie, în timpul unei seri romantice după finala Cupei Mondiale FIFA.

Recomandări
Ambasadorul rus a mers la Ministerul de Externe: I s-au prezentat fragmente ale dronei distruse pe teritoriul României

Vladimir Lipaev, ambasadorul Federației Ruse la București a ajuns, luni, la sediul Ministerului Afacerilor Externe, după ce a fost convocat ca urmare a incidentelor cu drone care au încălcat spațiul aerian al României.

Sesiune extraordinară în Parlament: Măsuri pentru ieftinirea carburanților, TVA de 9% la locuințe până la 30 septembrie

Parlamentul a intrat de luni într-o sesiune legislativă extraordinară. Pe agenda aleșilor se află mai multe proiecte esențiale pentru îndeplinirea jaloanelor din PNRR, dar și proiectul de lege pentru programul SAFE.

Grevă generală în Sănătate de marți, 28 iulie. Sanitas acuză presiuni și intimidări asupra angajaților care protestează

Liderii sindicali ai Federaţiei Sanitas reclamă „presiuni asupra angajaţilor”, în contextul în care, începând de marţi, angajaţii din Sănătate declanşează greva generală pe termen nelimitat, în semn de protest faţă de legea salarizării