Eva Mendes, boicotată de americani din cauza sfârcurilor

60138457

Reclama ei la ultimul parfum de la Calvin Klein, Secret Obssesion, a fost cenzurată de televiziunile de peste ocean pe motiv că este prea vulgară.


În clip, Eva Mendes se zvârcoleşte pe un pat şi îşi mângâie tandru sfârcurile.

Reprezentanţii casei de modă n-a părut prea afectaţi şi au declarat că se aşteptau la o asemenea reacţie, dar că ei se menţin pe poziţie şi nu schimbă nimic la reclamă.

Articol recomandat de sport.ro
Miliardarul Rinat Ahmetov, omagiu pentru Mircea Lucescu și discurs de 10 minute la Arena Națională
Miliardarul Rinat Ahmetov, omagiu pentru Mircea Lucescu și discurs de 10 minute la Arena Națională
Citește și...
Cum ajunge România în fața a peste 100 de milioane de oameni printr-un proiect de divertisment dezvoltat local

O inițiativă construită pe litoralul românesc și amplificată de sute de creatori internaționali transformă un proiect de entertainment într-un motor real de vizibilitate globală.

Război în justiție între Ionuț Dolănescu și Electrecord. Fiul celebrului artist cere un milion de lei, daune materiale

Ionuț Dolănescu i-a declarat război în justiție celei mai vechi case de discuri din România, care l-a consacrat pe tatăl său, celebrul Ion Dolănescu, decedat in 2009.

Tudor Chirilă: ”Domnule Nicușor Dan, ieri ați devenit primul pesedist al țării. De fapt, ați devenit primul uselist al țării”

Deciziile luate de președintele României, Nicușor Dan, în privința numirilor noilor șefi la Parchetul General, DNA și DIICOT îl nemulțumește pe artistul Tudor Chirilă, care îl numește pe șeful statului ”pesedist” și ”uselist”.

Recomandări
Ciclonul „Erminio” a readus iarna în România. Zăpezi și cea mai scăzută temperatură înregistrată vreodată la noi, în aprilie

În timp ce ne pregătim de Paște, iarna ne face o demonstrație de forță. La munte s-a așternut un strat nou de zăpadă care a adus și un record de frig pentru luna aprilie: minus 13 grade la Vârful Omu.

Ultima dorință a lui Mircea Lucescu i-a fost îndeplinită. Ce i-a spus medicului său, de pe patul de spital

Un altar de flori și lumină s-a format la intrarea în Arena Națională și se mărește cu fiecare oră, pe măsură ce mii oamenii își iau rămas bun de la Mircea Lucescu. 

Decizie în dosarul ”10 august”, cu doar 6 luni înaintea prescrierii. Expertiza Armatei atestă violența extremă a Jandarmeriei

Tribunalul Militar București a admis parțial cererea avocaților Declic de a nu mai audia și restul de 373 de martori din dosarul ”10 august”, în condițiile în care există deja peste 600 de mărturii. Decizia evită pe moment riscul prescrierii faptelor.