Catrinel Menghia le-a luat casa parintilor

60150255

La numai 23 de ani, vedeta a devenit atat de potententa financiar incat isi permite sa scoata din buzunar cateva sute de mii de euro, pentru a-si ferici persoanele care i-au dat viata.


Modelul de lenjerie intima a cumparat o vila in cel mai select cartier din Iasi, Bucium. Dar nu pentru ea, ci pentru parintii sai, care pana acum au locuit intr-un modest apartament de trei camere. In acest caz, cred ca multi se vor oferi s-o adopte pe bruneta sexy, unul dintre cele mai cunoscute modele din Europa.

Dar domnul si doamna Menghia vor trebui sa astepte pana in ianuarie 2009 pentru a se instala in noua si fitoasa locuinta, caci de-abia atunci va sosi si mobilierul comandat special din Italia.

Catrinel nu a stat la Iasi decat 30 de ore pentru semnarea actelor, apoi a fugit din nou in peninsula, unde avea de onorat un contract.

Articol recomandat de sport.ro
Prezentatoarea BBC, moment viral pe internet: ”Am avut o mică problemă”
Prezentatoarea BBC, moment viral pe internet: ”Am avut o mică problemă”
Citește și...
Actorul Ben Affleck a câștigat marele premiu la emisiunea „Vrei să fii milionar?”. Care a fost ultima întrebare

Starul hollywoodian, în vârstă de 53 de ani, a concurat în versiunea americană a acestui concurs televizat alături de Jamie Ding, un campion al altei emisiuni TV celebre, "Jeopardy!".

Zendaya a făcut furori într-o rochie inspirată de pânza de păianjen la premiera noului film „Spider-Man”. GALERIE FOTO

Zendaya și Tom Holland au atras toate privirile la premiera londoneză a filmului „Spider-Man: Brand New Day”, unde au apărut împreună la scurt timp după ce au confirmat că sunt căsătoriți.

Motivul pentru care BTS boicotează premiile Grammy. „Sperăm ca muzica noastră să fie ascultată și apreciată pentru ceea ce e”

Trupa K-pop sud-coreeană BTS a anunțat miercuri că nu își va înscrie muzica în cursa pentru Grammy Awards 2027 din cauza introducerii de către organizatori a unei noi categorii dedicate muzicii pop asiatice, informează AFP.

Recomandări
Cum se vor putea programa românii la medic din noua platformă ”e-Sănătatea Mea”

Din luna septembrie, pacienții vor putea să își programeze online vizitele în ambulatoriile de specialitate din sistemul public. Apoi, doctorii vor putea emite rețete electronice și scrisori medicale direct prin noua platformă. 

Debitul Dunării se apropie de un nivel critic. Ce riscă România dacă va fi oprit și reactorul 2 de la centrala Cernavodă

Este alertă pe piața energiei. Autoritățile au amânat deocamdată decizia de a opri și reactorul 2 de la centrala nucleară Cernavodă, din cauza debitului scăzut al Dunării. Însă pericolul nu a trecut, dimpotrivă. 

Mesaj RO-Alert pentru județul Tulcea. Un grup de ţinte aeriene, detectat de sistemul radar al MApN

Sistemul de supraveghere radar al MApN a detectat în cursul nopţii un grup de ţinte aeriene în proximitatea frontierei fluviale cu Ucraina.