Brianna Caradja: E sinistru ca sotul de care divortez a devenit tatic

60143294

Printesa se simte responsabila pentru cei doi bebelusi pe care Perry Zizzy, sotul ei inca in acte, i-a avut cu ajutorul unei mame purtatoare.

 

Brianna Caradja are doi copii, dar este speriata de gandul ca ar trebui sa aiba grija de patru!

“Acesti copii devin pe jumatate frati cu copiii mei, asa ca pana nu se lamureste 100% lucrul asta nu se poate merge mai departe nici cu divortul, nici cu nimic", afirma Brianna.

Printesa considera “sinistru” gestul lui Perry Zizzy de a avea copii cu iubitul Lestat si se gandeste chiar sa depuna o cerere de custodie temporara a bebelusilor.

De cealalta parte, Perry Zizzy isi doreste doar sa obtina divortul cat mai repede si este dispus chiar sa renunte la numele Caradja, pe care initial voia sa il pastreze.

Afla ce gandeste printesa!

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
Citește și...
Actorul Ben Affleck a câștigat marele premiu la emisiunea „Vrei să fii milionar?”. Care a fost ultima întrebare

Starul hollywoodian, în vârstă de 53 de ani, a concurat în versiunea americană a acestui concurs televizat alături de Jamie Ding, un campion al altei emisiuni TV celebre, "Jeopardy!".

Zendaya a făcut furori într-o rochie inspirată de pânza de păianjen la premiera noului film „Spider-Man”. GALERIE FOTO

Zendaya și Tom Holland au atras toate privirile la premiera londoneză a filmului „Spider-Man: Brand New Day”, unde au apărut împreună la scurt timp după ce au confirmat că sunt căsătoriți.

Motivul pentru care BTS boicotează premiile Grammy. „Sperăm ca muzica noastră să fie ascultată și apreciată pentru ceea ce e”

Trupa K-pop sud-coreeană BTS a anunțat miercuri că nu își va înscrie muzica în cursa pentru Grammy Awards 2027 din cauza introducerii de către organizatori a unei noi categorii dedicate muzicii pop asiatice, informează AFP.

Recomandări
Nicuşor Dan, după reconfirmarea ratingului României: În ciuda zgomotului politic, România funcţionează. E mult scandal inutil

Preşedintele Nicuşor Dan a transmis, sâmbătă, după reconfirmarea ratingului de ţară, că, în ciuda zgomotului politic, România funcţionează, dintre legile importante mai fiind de adoptat doar Legea salarizării. 

Asaltul celor 60.000 de migranți asupra Spaniei s-a oprit, locuitorii din Ceuta rămân cu groaza: ”Vor intra cu forța în case”

Mulți dintre migranții care au luat cu asalt, în ultimele două zile, teritoriile spaniole Ceuta și Melilla s-au întors acasă.

Cât vor plăti românii după ce Bulgaria a scumpit taxa de drum. România are cea mai ieftină vinietă din Uniunea Europeană

Dacă plecați cu mașina prin Bulgaria spre Grecia sau chiar Turcia, verificați înainte cât vă costă călătoria. Autoritățile de la Sofia au mărit de la 1 august taxa de drum și amenzile pentru cei care nu o achită.