Ashton Kutcher si Demi Moore au divortat oficial la 2 ani de la despartire

60453543

Starul din "Doi barbati si jumatate" si Demi Moore, actrita care a facut istorie cu rolul din filmul "Ghost" au ajuns la o intelegere in instanta pentru divort.

Daca in urma cu doi ani, cei doi actori decideau sa se desparta, abia in aceste zile Ashton si Demi au reusit sa concretizeze decizia si printr-un act judecatoresc, anunta New York Daily News.

Publicatia americana, care citeaza din surse oficiale apropiate fostului cuplu, sustine ca cei doi au ajuns la un consens in instanta pentru un partaj din care ambii au iesit "multumiti".

Ashton Kutcher si Demi Moore s-au casatorit in anul 2005, iar aceleasi surse sustin ca actorul a fost "un pic mai generos decat ar fi trebuit".

Demi Moore
Articol recomandat de sport.ro
Ce face Kayla Simmons, la 30 de ani, după ce s-a lăsat de volei
Ce face Kayla Simmons, la 30 de ani, după ce s-a lăsat de volei
Citește și...
Ce spun criticii despre mult așteptatul film ”Michael”. Lipsește cel mai controversat subiect din viața lui Jackson

Filmul „Michael”, care poate fi văzut și în România, acoperă moștenirea pătată a starului pop cu o mănușă cu paiete, ascunzând problemele lui Michael Jackson sub un film biografic convențional care, dacă îți acoperi urechile, sună grozav - spun criticii.

East European Comic Con 2026. Aproape 40.000 de fani ai filmelor, serialelor, jocurilor video și culturii asiatice participă

Bucureștiul a devenit capitala culturii pop. În primele două zile de „Comic Con'', în jur de 40.000 de fani ai filmelor, serialelor, jocurilor video și culturii asiatice au trecut pragul evenimentului.

Concert de muzică folk în București, susținut de artistul independent Ovidiu Scridon

Ovidiu Scridon, un artist independent de muzică folk, care a susținut concerte atât în țară cât și în comunitățile românești din străinătate, va avea un concert duminică, 26 aprilie 2026, de la ora 16:00, în București.

Recomandări
Războiul de la graniță. Ziua în care, pentru prima dată, o dronă a Rusiei cu încărcătură explozivă s-a prăbușit în România

Pentru prima dată de la începutul conflictului din Ucraina, o dronă cu încărcătură explozivă s-a prăbușit chiar într-un oraș din România. S-a întâmplat în Galați, iar autoritățile au intrat în alertă maximă.

Focuri de armă la dineul corespondenţilor de la Casa Albă. Donald şi Melania Trump au fost evacuaţi şi sunt „în siguranţă”

Donald și Melania Trump sunt „în siguranță”, a anunțat sâmbătă Serviciul Secret american, după ce i-a evacuat pe președinte și pe Prima Doamnă de la cina corespondenților de la Casa Albă, unde s-au auzit focuri de armă. 

40 de ani de la catastrofa nucleară de la Cernobîl. Abia peste 24.000 de ani oamenii vor putea locui din nou acolo

S-au scurs patru decenii de la cel mai grav accident nuclear din istoria omenirii. O explozie puternică a distrus, pe 26 aprilie 1986, clădirea reactorului 4 de la Cernobîl.