Dupa 8 ani de casnicie, designerul Mihai Albu si sotia lui, Iulia, divorteaza

Mihai si Iulia Albu

"Am hotarat de comun acord sa divortam, pentru ca nu ne mai intelegeam". Astfel se incheie si casnicia designerului Mihai Albu cu sotia sa, Iulia. Dupa 8 ani de mariaj, cei doi au considerat ca ar fi mai bine daca ar porni fiecare pe un alt drum.

Dealtfel, intr-o postare pe o retea de socializare, si Iulia Albu spune ca isi doreste liniste.

Dupa ce in ultima vreme au aparut mai multe zvonuri despre o eventuala separare, Mihai Albu a confirmat pentru ''Happy Hour'' ca relatia de iubire dintre el si Iulia a ajuns la final.

Mihai Albu, designer pantofi: "Drumurile noastre se despart , am hotarat de comun acord sa mearga fiecare pe drumul lui, este o decizie pe care am luat-o impreuna si nu mai este cale de intors".

Vizibil afectat, designerul supranumit de World Records Academy "arhitectul de pantofi al Romaniei" nu a putut nega ca inca isi mai iubeste sotia. Cu toate acestea, ambii au hotarat sa mearga pe alta cale. Sotii Albu vor divorta la notar si se pare ca s-au inteles cu privire la bunuri, dar si la copil.

Citește și
Teo Trandafir
Teo Trandafir divorteaza de sotul ei, Constantin Iosef

Mihai Albu, designer pantofi: ''E adevarat ca amandoi tinem foarte mult la fetita noastra. Sigur fetita va ramane la Iulia, desi mi-as fi dorit sa ramana la mine, dar este mai bine sa-si urmeze mama".

La fel de hotarata pare si Iulia. Aceasta a ales sa comenteze divortul printr-o postare vaga pe pagina ei de Facebook: "NOI HOTARAM CE, CAND, CUM si DACA. Nu mai veniti in fata usii, nu ma mai panditi in fata blocului, nu mai insistati cu telefoanele. PUNCT".

Marti, Mihai a fost surprins cum incarca mobila pentru noua casa a Iuliei si a fetitei. Cele doua se vor muta intr-un alt apartament din acelasi bloc.

Deocamdata, niciunul nu vorbeste despre motivele divortului. Se pare ca totul ar fi plecat de la stilul nonconformist al Iuliei Albu. Aceasta a uimit atunci cand s-a afisat in public cu Chateau LouLou, o gaina de companie, careia stapana i-a comandat scutece din America si extensii cu pene naturale.

Relatia dintre cei doi a inceput in urma cu 8 ani. S-au cunoscut la o petrecere, s-au indragostit pe loc, iar in vara lui 2004 s-au casatorit.
 

Articol recomandat de sport.ro
Georgina, logodnica lui CR7, postare de 5 stele pe rețelele social media: ”BOOM! / Preciosa”
Georgina, logodnica lui CR7, postare de 5 stele pe rețelele social media: ”BOOM! / Preciosa”
Citește și...
Anuntul facut de Stefan Banica Jr pe contul de Facebook direct din Dubai
Anuntul facut de Stefan Banica Jr pe contul de Facebook direct din Dubai

Imediat dupa ce si-au anuntat fanii ca divorteaza dupa o relatie de 7 ani, Andreea Marin si Stefan Banica au plecat in vacanta in Dubai impreuna cu fiica lor. Acum, artistul le-a scris din nou fanilor de pe Facebook.

Teo Trandafir divorteaza de sotul ei, Constantin Iosef
Teo Trandafir divorteaza de sotul ei, Constantin Iosef

"Iubirea este ceva pentru care eu stiu sa lupt, dar de aceasta data asta o sa las lucrurile sa se intample". Sunt cuvintele lui Teo Trandafir, intr-un moment greu al vietii sale, cand este posibil sa divorteze.

Recomandări
Rusia a pus capăt acordului militar încheiat cu România în 1994
Rusia a pus capăt acordului militar încheiat cu România în 1994

Federația Rusă a pus capăt acordurile militare bilaterale încheiate în anii 90 cu 11 țări, printre care și cel încheiat cu România în martie 1994. Au fost, de asemenea, reziliate acordurile parafate cu state precum Germania, Marea Britanie și Polonia.

 

Anunțul președintelui Nicușor Dan despre scandalul din justiție: ”Am primit de la magistrați sute de pagini”
Anunțul președintelui Nicușor Dan despre scandalul din justiție: ”Am primit de la magistrați sute de pagini”

Președintele României, Nicușor Dan, a anunțat, sâmbătă, că a primit de la magistrați sute de pagini de materiale ”relevante” despre problemele din justiție.  

Un fost prinț apare într-o fotografie controversată în dosarele Epstein. Documentele publicate stârnesc reacții dure
Un fost prinț apare într-o fotografie controversată în dosarele Epstein. Documentele publicate stârnesc reacții dure

Andrew Mountbatten-Windsor pare să fie surprins într-o fotografie întins peste picioarele a cinci persoane, cu capul aproape de poala unei femei, în cel mai recent set de documente publicate în legătură cu pedofilul Jeffrey Epstein.