Halep-Garcia la Singapore: LIVE TEXT. Simona poate redeveni numărul 1 WTA

Simona Halep, numărul 1 mondial

Halep, despre Turneul Campioanelor: „Voi încerca să joc cel mai bun tenis al meu”

3 ani de închisoare pentru fotbalistul Fabrizio Miccoli, care a avut legături cu Mafia

Neymar a fost amendat cu un milion de euro pentru evaziune fiscală

Hapoel Beer Sheva - Steaua 1-2. Dublă Gnohere, iar Steaua are 9 puncte din 9 posibile

O fostă gimnastă olimpică spune că a fost violată la 15 ani de un coleg, campion. ”Tu eşti monstrul”

Simona Halep va primi un automobil Porsche 911 GTS Cabriolet. VIDEO

Roger Federer l-a învins pe Rafael Nadal şi a câştigat turneul de la Shanghai

Irina Begu a câştigat turneul de la Tianjin la dublu. Premiul cu care vine acasă

Halep: Darren s-a bucurat foarte mult că am ajuns nr. 1, a spus că este cel mai frumos moment al lui

A mers cu prietena să vadă o gală MMA şi a câştigat campionatul. A cerut-o apoi de nevastă

simona halep

Simona Halep, nominalizată de WTA la titlul de jucătoarea anului. Mesajul Soranei Cîrstea

Halep

Preşedintele WTA: Simona Halep este o sportivă exemplară şi merită să fie pe primul loc

Simona Halep

Halep: Poate cel mai important mesaj pe care l-am primit a fost de la Serena Williams

Danemarca - Romania

Danemarca - România 1-1. Deac a egalat în minutul 89, deși România era în 10 oameni

Simona Halep, la finala de la China Open

Reacția Simonei Halep, după ce a pierdut finala de la Beijing

Stere Halep

Halep, învinsă în finala China Open de Caroline Garcia. Stere Halep: ”Parcă n-a fost ea”

Presa internațională, după performanța Simonei: ”Noua regină a clasamentului WTA”

Simona Halep, numărul 1 WTA

Simona Halep, noul număr 1 mondial. Ce rugăminte i-a transmis CTP, când se întoarce în România

Simona Halep, performanță istorică. „E prima dată când plâng pe teren”

Simona Halep s-a calificat în semifinalele China Open. Halep - Kasatkina, 6-2, 6-1