Pilotul Giancarlo Fisichella a facut spectacol la Bucuresti! VEZI VIDEO!

×
Publicitate

Italianul de la Formula 1 a aratat ce poate intr-o demonstratie unica. A primit si cateva fete in masina, iar asta i-a amibitionat si pe pilotii si motociclistii romani care, desi nu au castigat pana acum niciun circuit, se pricep bine sa faca drifturi. 

Previzibil, pilotul italian de Formula 1 Giancarlo Fisichella a fost in centrul atentiei. Fetele s-au inghesuit sa-l vada, iar baietii ca sa se convinga cat e de dibaci la volan.

Cea mai norocoasa a fost Roxana Ciuhulescu. Ea a urcat alaturi de Fisichella in masina si s-a convins ca nu degeaba a castigat atatea curse.

A urmat apoi o domnisoara din public, care a stat de-a dreapta maestrului.

Interesant este ca pilotii romani nu s-au lasat intimidati si au demonstrat ca au talent, nu gluma!

Show-ul continua si duminica, iar intrarea este libera.

 

Articol recomandat de sport.ro
Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Citește și...
Gabi Mureșan, fostul fotbalist de la CFR Cluj și al naționalei, a murit la doar 44 de ani. Era primar în Mureș

Primarul comunei Apold, fostul fotbalist Gabi Mureşan, a murit, în noaptea de miercuri spre joi, în urma unui stop cardio-respirator.

Liga Campionilor: Universitatea Craiova – ML Vitebsk 4-1, în prima manșă a turului întâi preliminar

Universitatea Craiova a învins echipa belarusă ML Vitebsk cu scorul de 4-1 (3-1), miercuri seara, pe Stadionul Municipal din Mezokovesd (Ungaria), în prima manşă a turului întâi preliminar al Ligii Campionilor la fotbal.

FIFA vrea să ridice toate interdicțiile impuse Rusiei, urmând exemplul recent al CIO

Federaţia internaţională de fotbal (FIFA) intenţionează să demareze discuţii oficiale privind ridicarea interdicţiei impuse tuturor echipelor din Rusia, pentru a le permite să concureze din nou în competiţiile internaţionale, potrivit Sky News.

Recomandări
Radu Miruță: Au mai fost distruse cinci resturi de drone pe mare. Armata Română nu păzeşte Portul Constanţa pe timp de pace

Ministrul demis al Apărării, Radu Miruţă, afirmă că au mai fost cinci cazuri de resturi de dronă observate pe mare şi distruse, unele dintre acestea având explozibil, iar altele nu.

Când ar putea Republica Moldova să intre în Uniunea Europeană. Estimarea fostului negociator-șef al României la UE

Fostul negociator șef al României cu Uniunea Europeană, prof. dr. Vasile Pușcaș, a declarat că Republica Moldova ar putea să încheie toate capitolele de negociere cu UE până în 2028.

Cătălin Cherecheș, după ce a fost eliberat condiționat: Pușcăria este o binecuvântare, dar depinde ce înveți acolo

După doi ani și șapte luni de închisoare, dintr-o pedeapsă de cinci ani, fostul primar din Baia Mare, Cătălin Cherecheș, a fost eliberat condiționat din închisoare.