Cupa Angliei se joacă săptămâna aceasta pe PRO ARENA și VOYO

fa cup

Avem maraton de meciuri din Cupa Angliei, săptămâna aceasta, pe PRO ARENA și VOYO.

Meciurile din FA Cup, cea mai spectaculoasă competiție din Anglia, sunt difuzate și săptămâna aceasta pe PRO ARENA și VOYO.

Iată programul complet al partidelor

Vineri, 01.12

21.45 - FA Cup: York City - Wigan Athletic (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)

14.30 FA Cup: Alfreton Town - Walsall (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)

Duminică, 03.12

15.30 FA Cup: Eastleigh - Reading (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)
• 17.45 FA Cup: Wrexham AFC - Yeovil Town (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)

FOTO Ivana Knoll se pregătește de EURO 2024 în cele mai incendiare ținute! Fanii au reacționat imediat când au văzut-o așa

Manchester City a câștigat circa 350 de milioane de euro prin tripla reușită sezonul acesta: Premier League, Cupa Angliei, Liga Campionilor.

Liverpool a câștigat FA Cup, după ce a învins-o pe Chelsea la loviturile de departajare în timpul finalei de la Wembley. În timpul regulamentar, scorul a fost 0-0.

UEFA Europa League, UEFA Conference League şi Cupa Angliei se văd în următorii 3 ani la PRO TV

Pro TV a cumpărat drepturile pentru trei competiţii de fotbal - UEFA Europa League, UEFA Conference League şi Cupa Angliei - pentru următorii trei ani, respectiv 2021 – 2024.

Cupa Mondială 2018. Anglia a învins cu 6-1 Panama și s-a calificat în optimi

Angliei a învins, duminică, scor 6-1, naţionala statului Panama, din care face parte dinamovistul Jaime Penedo, într-un meci din etapa a doua a Grupei G de la Cupa Mondială, disputat la Nijni Novgorod.

CUPA MONDIALĂ 2018. Lotul Angliei

Cupa Mondială 2018 debutează joi, 14 iunie, în Rusia. 32 de echipe, inclusiv ţara gazdă, se luptă la prima Cupă Mondială care are loc în Europa de Est.

INTERVIU. Sebastian Burduja: „Am toate șansele să câștig. Nicușor Dan nu are rezultate în București”

Sebastian Burduja, candidat PNL la Primăria Capitalei, este încrezător în șansele sale în cursa pentru șefia PMB.

Stare de asediu în Istanbul. Violențe la manifestațiile de 1 Mai. Peste 40.000 de polițiști arestează protestatari. VIDEO

Istanbulul este în stare de asediu după violențele izbucnite la manifestațiile de 1 Mai. Sute de oameni au fost reţinuţi de forţele de ordine, relatează AFP.

ANIMAȚIE. Cum au fost atacați polițiștii de frontieră din Timiș, când încercau să oprească traficanții de migranți

A fost stare de alertă toată ziua în Timiș, după ce doi polițiști de frontieră au fost răniți în timp ce încercau să captureze o rețea de migranți care voia să iasă ilegal din România.