Un bărbat din Constanța și-a înjunghiat fosta iubită după ce l-a părăsit. Chiar fetița ei a fost cea care a sunat la 112
Poveste impresionantă la Cernavodă! O fetiță și-a salvat mama de la moarte și a sunat la 112, după ce tatăl o ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›