Femeile din România sunt mai bolnave decât bărbații. Cu cât a scăzut speranța la o viață sănătoasă a acestora
În Romania, speranța la o viață sănătoasă a femeilor a scăzut, în medie, cu mai mult de un an.
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›