O asistentă de ambulanţă din Arad, infectată cu Covid-19, a murit. Alți nouă angajați sunt infectați
O asistentă de ambulanţă din judeţul Arad a decedat din COVID-19, la vârsta de 48 de ani, iar alţi nouă angajaţi ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›