Simona Dichiseanu isi prezinta iubitul la ”Happy Hour”

60225853

In prima editie din 2009, pe 12 ianuarie, dupa o bine-meritata vacanta, ”Happy Hour” revine la Pro Tv in forta: de la 17.45, Maruta reincepe sirul orelor de veselie, dar si al aMarutelor.



In prima editie din acest an, gazda show-ului se intalneste cu Simona Dichiseanu, care isi prezinta la Happy Hour iubitul. Dupa un divort cu surle si trambite, in urma caruia s-a despartit de Ion Dichiseanu, omul care i-a fost alaturi mai bine de 20 de ani, fosta doamna Dichiseanu vorbeste la Pro Tv despre cum a luat viata de la capat alaturi de un alt barbat. Telespectatorii ”Happy Hour” vor afla pe 12 ianuarie cine este iubitul Simonei si cum se bucura cei doi de un nou inceput.

Marilena Nitu va calca si ea pragul emisiunii ”Happy Hour” la inceput de an si va interpreta cateva din piesele cu care spera sa ii cucereasca pe romani si pe americani deopotriva. Iar Maruta este mai pregatit ca niciodata cu intrebari iscoditoare pentru toata lumea pentru ca deja celebrele aMarute nu dispar din peisajul emisiunii de la Pro Tv. Muzica buna revine si ea in casele romanilor, pentru ca bandul si cele doua Veverite se intorc si ei din vacanta cu forte proaspete. Si pentru ca tabloul sa fie complet, Catalin Maruta revine si pe Internet, la ”Happy AfterHour”, de luni pana vineri, de la 18:59, nebunia continua pe Internet, cand cea mai tare emisiune de divertisment se ”muta” in online, pret de cateva minute.

Asadar, din 12 ianuarie, romanii au din nou liber la ”Happy Hour” cu multa muzica, premiere, mondenitati, concursuri si multa veselie!

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Serena Williams a refuzat sa joace cu 3,5 milioane de dolari la gat

Jucatoarea de tenis a primit, cu imprumut, din partea unui designer de bijuterii din Sydney, acolo unde are loc Open-ul Australiei, un colier cu diamante. Serena trebuia sa-l poarte pe teren, dar a refuzat, de teama sa nu-l scape pe jos.

Obama a iesit la hot dog!

Presedintele ales al Statelor Unite, Barak Obama, vrea sa creeze 3-4 milioane de locuri de munca, in cadrul planului sau de relansare economica.

Doinita Oancea si Octavian Strunila vin luni la videochat acasatv.ro

Doinita Oancea si Octavian Strunila, actorii care ii interpreteaza pe Minodora si Stiven in telenovela “Regina”, vin luni, 12 ianuarie, de la ora 19.30, la videochat pe www.acasatv.ro, unde isi dau intalnire cu toti fanii lor.

Recomandări
Islanda a votat împotriva aderării la Uniunea Europeană, a anunțat postul public de televiziune RUV

⁠Islanda a respins propunerea guvernului de a ⁠iniția negocieri de aderare la Uniunea Europeană, ‌a anunțat postul public de televiziune RUV, în condițiile în care mai sunt de numărat doar câteva voturi.

Accident violent în județul Timiș: patru răniți. Autorul este un șofer fără permis, care consumase alcool și furase mașina

O urmărire ca-n filme s-a încheiat cu un accident violent în județul Timiș. Un bărbat de 27 de ani, băut și fără permis, care încerca să scape de polițiști, a lovit o mașină în care se aflau două tinere și a proiectat-o într-o terasă.

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus la țărm două fragmente de drone militare, care nu reprezentau un pericol

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus sâmbătă la țărm două fragmente de drone militare.