Halle Berry mai vrea copii!

60166567

Halle Berry si Gabriel Aubry vor sa mai faca un copil, chiar daca cei doi inca nu s-au casatorit.

"Incercam sa mai facem copii", a declarat actrita de 41 de ani. 

"Nu avem planuri de casatorie. Suntem mai casatoriti ca oricand, serios!", a mai adaugat Halle care dupa doua mariaje esuate a jurat ca nu se va casatori niciodata.

De cand a adus-o pe lume pe fetita lor, in martie, Aubry este uimit de felul in care iubita lui s-a transformat: "Uitati-va la ea, este incredibila! ESte cea mai buna mama pe care si-ar dori-o cineva".

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Leo si Russell, colegi de platou

Doi actori de seama impart pentru a doua oara in cariera covorul rosu. Leonardo DiCaprio si Russell Crowe si-au facut aparitia la New York, la premiera noului lor film.

Culoarea, cuvant de gala la Vuitton si Saint Laurent

Cand spui Louis Vuitton cu siguranta toate femeile incep deja sa viseze la cunoscutele genti. Iar cand spui Yves Saint Laurent, cele mai mule incep sa viseze.

Nu e frumos sa fluieri, Andreea!

Dupa ce mai zilele trecute Andreea Banica a tinut sa iasa in public si sa spuna ca totul e ca pe roze in relatia cu sotul Lucian, acum arata cine e stapanul in casa.

Recomandări
Nicușor Dan reia consultările pentru formarea Guvernului, la 1 septembrie: „Ar fi fost bine ca varianta Tomac să fii trecut”

Preşedintele Nicuşor Dan a anunţat că la începutul lunii viitoare va relua consultările cu partidele politice pe tema formării unui guvern.

Trump calmează aliații și dă asigurări că Putin nu va ataca NATO: „Am avut discuții bune cu el”

Preşedintele american Donald Trump a dat asigurări joi că omologul său rus, Vladimir Putin, 'nu va ataca un teritoriu al NATO', transmit AFP şi Reuters.

Dezastrul din Nepal, explicat: prăbușirea de la 7.000 de metri care a declanșat o viitură ireală

Dezastrul care a îndoliat Nepalul a pornit în câteva secunde, la peste 7.000 de metri altitudine, iar efectele s-au simțit la mai bine de 100 de kilometri distanță.