Stirile Pro TV de la ora 19:00, din 21.03.2009

×
Publicitate

Fara teama de lege, doua clanuri rivale s-au razboit cu bate si pistoale intr-un club din Iasi. Un agent de paza a fost impuscat in ochi, iar unul dintre combatanti are picioarele fracturate. Mai multe informatii aflati la stiri.


UN ULTIM OMAGIU

"Prea devreme ne-ai parasit, maestre", spun in gand sute de oameni care au trecut pe la Ateneul Roman, ca sa aprinda o lumanare pentru sufletul marelui artist Ion Dolanescu.

JAF LA BENZINARIE

Nimic nu-i poate opri! Dupa ce luna trecuta doi hoti au furat 60.000 de euro dintr-o banca din Cluj, vineri noapte, in acelasi cartier, un barbat a jefuit o benzinarie.
 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Fosta iubită a lui Dele Alli a pozat topless și fanii i-au ”invadat” conturile sociale: ”Mulțumim, ești un înger!”
FOTO Fosta iubită a lui Dele Alli a pozat topless și fanii i-au ”invadat” conturile sociale: ”Mulțumim, ești un înger!”
Citește și...
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 15.06.2012

Drama in cartierul Bucurestii Noi. O fetita a murit, iar mama si sora ei sunt in stare grava, dupa ce un zid de caramida s-a prabusit peste ele.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 14.06.2012

Acuzatii dezonorante de santaj sexual o vizeaza pe o judecatoare de la Curtea de Apel Craiova.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012

Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.

Recomandări
Negocieri înaintea moțiunii. Strategia lui Ilie Bolojan ca să atragă parlamentari de partea sa

Ilie Bolojan a recunoscut că au loc negocieri în Parlament înainte de moțiunea de cenzură și a explicat că va discuta cu orice parlamentar cu „o atitudine responsabilă”.

UE se adaptează la criza energetică: a redus limitările la ajutoare de stat. Marii beneficiari: agricultura și industria

CE relaxează temporar regulile privind ajutoarele de stat. Asta înseamnă că guvernele vor putea da mai ușor bani firmelor lovite de scumpirea combustibilului, a îngrășămintelor și a energiei electrice, ca urmare a crizei din Orientul Mijlociu.

Demisii în bloc în administrație. Oamenii puși de PSD au plecat cu gândul că se vor întoarce „peste două săptămâni”

În timp ce Sorin Grindeanu este într-o vizită oficială la Paris, 91 de oameni numiți de PSD au plecat din aparatul administrativ.