Stirile Pro TV cu Andreea Esca, din 21 octombrie 2009
Cursa a vietii si a mortii in Teleorman. Soferul unui TIR a omorat patru oameni aflati intr-un microbuz, dupa care a plecat acasa, pentru a trage un pui de somn.
MANDAT PENTRU NATI
Judecatorii i-au dat ocazia lui Nati Meir, aparatorul detinutilor, sa aprofundeze viata de dupa gratii.
LANSATI IN CURSA
A fost o zi plina la Biroul Electoral Central, unde presedintele tarii si cel al Senatului si-au depus candidaturile pentru alegerile din 22 noiembrie.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Etichete:
stirile protv,
Dată publicare:
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Stirile ProTV de la 19:00
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012
Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.
Recomandări
IDF: „Iranul are rachete capabile să ajungă la Londra, Paris sau Berlin”. Submarin nuclear britanic, mutat în Marea Arabiei
Israelul susține că Iranul dispune de rachete cu rază lungă de acțiune, capabile să parcurgă o distanță de 4.000 km. Potrivit acestuia, acest lucru înseamnă că Teheranul deține arme care „pot ajunge la Londra, Paris sau Berlin”.
Alegeri locale în Franța. Miză politică uriașă în Hexagon, înaintea scrutinului prezidențial. Cursă strânsă la Paris
Francezii aleg, duminică, primarii din Paris, Marsilia și alte peste 1.500 de orașe și localități, într-un scrutin care va pune la încercare puterea extremei drepte și rezistența partidelor tradiționale în perspectiva „prezidențialelor” din 2027.
ANM: Vânt puternic, duminică, în mai multe zone din ţară. Rafalele pot atinge și 60 km/h
Vântul va avea intensificări în mai multe zone din ţară, pe parcursul zilei de duminică, până la ora 18:00, cu rafale ce pot atinge 45 - 60 km/h, potrivit unei informări emise de Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM).