Stirile PRO TV cu Andreea Esca, din 11 decembrie 2009
Toate voturile nule dupa scrutinul pentru prezidentiale vor fi verificate, la cererea Curtii Constitutionale. Cutiile au mers la Biroul Electoral Central.
ACUZE GRELE
Probleme de imagine pentru senatorul PSD Catalin Voicu. Procurorii anticoruptie il acuza de trafic de influenta.
MUTU DA CU PUMNUL
Si Adrian Mutu recidiveaza. Fotbalistul a lovit un libanez, la o petrecere organizata intr-un hotel din Florenta.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Etichete:
stirile protv,
Dată publicare:
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Stirile ProTV de la 19:00
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012
Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.
Recomandări
Toți militarii români au fost retrași din Irak. Radu Miruță: „Nu a mai rămas niciunul”. NATO s-a ocupat de evacuarea bazei
Ministrul Apărării, Radu Miruță, a anunțat că toți militarii români dislocați în Irak au fost retrași, pe fondul intensificării luptelor în Orientul Mijlociu. Acolo se aflau 117 membri ai forțelor armate române și doi angajați din cadrul MAE.
Sondaj: Neîncredere masivă în Guvernul Bolojan. 79% dintre români spun că țara merge în direcția greșită
Cel mai recent barometru politic realizat de Grupul de Studii Socio-Comportamentale Avangarde, pe un eșantion de 1.000 de subiecți, arată o nemulțumire profundă vizavi de clasa politică și de direcția în care se îndreaptă țara.
România, unul dintre cei mai mari importatori de mașini second-hand din UE. Cum pot fi evitate problemele de securitate
România este unul dintre cei mai mari importatori de maşini second-hand din Uniunea Europeană (UE), se menţionează într-o analiză realizată de către o companie de tehnologie, specializată în decodarea seriilor de şasiu (VIN).