Stirile Pro TV cu Andreea Esca - 18.05.2009

×
Publicitate

Cel putin sase oameni s-au intoxicat cu fum si in jur de 300 au fost evacuati, dupa ce o aripa a spitalului Sfanta Maria din Bucuresti a luat foc.


MISTERELE UNEI EXECUTII

A fost executat in stil mafiot. Asta cred criminalistii despre barbatul gasit pe fundul Canalului Dunare Marea - Neagra.

NICU CONSTANTIN IN SPITAL

Si actorul Nicu Constantin este internat, cu mari probleme respiratorii.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Ana Bogdan a uitat de inhibiții în vacanță! Departe de teren din cauza problemelor medicale, sportiva s-a fotografiat în costum de baie
FOTO Ana Bogdan a uitat de inhibiții în vacanță! Departe de teren din cauza problemelor medicale, sportiva s-a fotografiat în costum de baie
Citește și...
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 15.06.2012

Drama in cartierul Bucurestii Noi. O fetita a murit, iar mama si sora ei sunt in stare grava, dupa ce un zid de caramida s-a prabusit peste ele.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 14.06.2012

Acuzatii dezonorante de santaj sexual o vizeaza pe o judecatoare de la Curtea de Apel Craiova.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012

Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.

Recomandări
Ce a discutat Nicușor Dan cu Recep Erdogan, președintele uneia dintre cele mai puternice țări NATO: ”E important pentru noi”

Preşedintele României, Nicuşor Dan, a participat împreună cu preşedintele Republicii Turcia, Recep Tayyip Erdoğan, la Istanbul, la ceremonia de acordare a pavilionului navei din clasa HISAR ”Contraamiral August Roman”.

Iranul va închide din nou Strâmtoarea Ormuz, după atacurile din Liban. Teheranul acuză SUA și Israelul că au încălcat acordul

Teheranul a decis să închidă din nou Strâmtoarea Ormuz, după atacurile israeliene din Liban, pe care le consideră o încălcare a armistițiului recent convenit cu SUA.

Ciprian Ciucu se retrage din conducerea PNL: ”Am convingerea că este o decizie corectă”

Primarul Capitalei, Ciprian Ciucu, a anunțat, sâmbătă, că a decis să nu mai candideze la o funcție de conducere în Partidul Național Liberal, la congresul care are loc duminică. Astfel, el va rămâne un simplu membru de partid.