Stirile Pro TV cu Andreea Esca- 10.04.2009

×
Publicitate

S-a lasat cu arestari, in Republica Moldova. Azi-noapte, un cameraman al Pro TV Chinisau a fost bruscat si i s-a confiscat o caseta. Si alti jurnalisti au probleme.

IN NUMELE LUI BECALI

Surpriza in cazul Becali! Unul dintre avocatii miliardarului a facut o cerere de eliberare. Ce a motivat, vedeti la stiri.


SCHIMBARI IN POLITIE

S-a golit Politia Capitalei, dupa ce mai multi sefi, in frunte cu Marian Tutilescu, au fost suspendati sau mutati in alte servicii.

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Departe de teren din cauza problemelor medicale, Ana Bogdan a făcut senzație în vacanță
FOTO | Departe de teren din cauza problemelor medicale, Ana Bogdan a făcut senzație în vacanță
Citește și...
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 15.06.2012

Drama in cartierul Bucurestii Noi. O fetita a murit, iar mama si sora ei sunt in stare grava, dupa ce un zid de caramida s-a prabusit peste ele.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 14.06.2012

Acuzatii dezonorante de santaj sexual o vizeaza pe o judecatoare de la Curtea de Apel Craiova.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012

Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.

Recomandări
Vot masiv pentru Ilie Bolojan la Congresul PNL. A fost ales președinte cu 1769 de voturi din totalul de 1842 exprimate

Așa cum era de așteptat, Ilie Bolojan fiind singurul candidat, Congresul Extraordinar al PNL l-a desemnat pe acesta președinte al Partidului Național Liberal, în favoarea sa fiind exprimate 1769 de voturi din totalul de 1842 exprimate, adică 96%.

Iranul nu va redeschide Strâmtoarea Ormuz până la respectarea armistițiului din Liban. Ce condiție mai impune

Agenţia iraniană de presă Tasnim a relatat duminică, citând o sursă apropiată echipei de negociere, că Iranul nu intenţionează să redeschidă Strâmtoarea Ormuz atât timp cât armistiţiul din Liban nu este respectat, transmite Reuters.

Invazie de țânțari, căpușe și fluturi de noapte în București și alte orașe. Biologii avertizează: „Au apărut specii noi!”

Ploile abundente și temperaturile ridicate au creat condițiile ideale pentru înmulțirea insectelor în multe orașe, inclusiv Bucureștiul.