JAMIE WOON si JESSIE WARE vin in Romania! VEZI CAND:

60636710

Jamie Woon si Jessie Ware sunt doi dintre artistii care in prezent revolutioneaza muzica pop.

Fiind printre cele mai fresh aparitii din Anglia din ultimul an, cei doi britanici vor fi prezenti în Bucuresti pe data de 30 noiembrie, ambii prezentand un sound cu influente extrem de diverse.

 

Jamie Woon are marele merit de a aduce in mainstream influente din zona dubstep, dublate de un stil vocal teatral, ambele bine impachetate intr-o productie electro ce l-a adus in heavy rotation pe marile posturi radio/TV.

 

Sound-ul lui Jessie Ware se remarca printr-un amestec de soul si RnB vechi, usor electronizat, livrat într-o maniera eleganta de star pop.

Jamie Woon

 

M.A.M aka Miguel Campbell si Matt Hughes sunt doi DJ originari din Anglia, mai exact Leeds. Proiectul lor a gustat succesul in vara anului 2012, in prezent fiind preferatii celor de la Hot Creations.

Genul pe care il abordeaza este un house romantic, cu accente pe vocal ce te face sa te indragostesti de piesele lor inca de la prima auditie.

BILETE IN AVANS:
70 RON/15 EUR

BILETE LA INTRARE:
90 RON/20 EUR

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO | Paula Badosa s-a pozat în ipostaze incendiare pentru a vinde o gamă de bikini pentru vara anului 2026
GALERIE FOTO | Paula Badosa s-a pozat în ipostaze incendiare pentru a vinde o gamă de bikini pentru vara anului 2026
Citește și...
Oficial: Alegerile pentru Primăria Capitalei vor avea loc pe 7 decembrie

Guvernul a stabilit data de duminică, 7 decembrie 2025, pentru organizarea alegerilor locale parţiale pentru primarul general al municipiului Bucureşti, Consiliul Judeţean Buzău şi pentru primari în mai multe localităţi.

Despre sport și determinarea de a îți urma pasiunea cu Remus Boroiu

Ferma – Un nou început a adus în atenția spectatorilor personalități cât se poate de diferite, probe tot mai dificile și intrigi care s-au complicat cu fiecare săptămână. Printre concurenții din acest an, unul dintre cei mai bine pregătiți sportivi și mai deciși să meargă cât mai departe a fost Remus Boroiu, unul dintre finaliștii Ninja Warrior România 2018.

Eleganța lui VLAD (Adrian Nartea) din serial

Încă de la lansarea primului episod din producția VLAD, fiecare dintre cei care am urmărit cum au avansat intrigile, am putut observa ținutele elegante purtate de actorul principal. Adi Nartea a impresionat la fiecare apariție prin zâmbetul sau seriozitat

Recomandări
Controversele proiectulului nuclear de 7,6 miliarde de dolari de la Doicești. „Bani tocați degeaba” vs „securitatea României”

Proiectul nuclear al minireactoarelor americane NuScale de la Doicești, o investiție complexă ale cărei costuri sunt estimate între 4,6 și 7,6 miliarde de dolari, stârnește controverse după ce premierul Ilie Bolojan a acuzat că este prost administrat.

Pe ce se bazează noua lege a salarizării. Cele trei principii esențiale și cei cinci piloni-cheie

PSD, PNL, USR şi UDMR au semnat, vineri, un acord pentru adoptarea noii legi a salarizării din sectorul public până la finalul actualei sesiuni parlamentare. Ministrul Dragoș Pîslaru a explicat care sunt principiile care stau la baza reformei.

”Salvați Judecătoria Strehaia!”. Ce se întâmplă în municipiul în care instanța are un singur judecător | VIDEO

Zeci de grefieri, avocaţi şi localnici din oraşul Strehaia şi din localităţile arondate au protestat, vineri, în faţa judecătoriei din localitate, nemulţumiţi de propunerea de desfiinţare a instanţei, aprobată de plenul CSM.