A cazut de la sapte metri inaltime si s-a zdrobit de beton!

×
Publicitate

Un tanar inginer si-a pierdut viata sambata pe santierul statiei de epurare de la Glina, in judetul Ilfov.

Omul lucra la 7 metri inaltime cand, un alt coleg care manevra o macara, ar fi lovit cu bratul utilajului schela pe care se afla acesta. Inginerul a cazut si s-a zdrobit pe o platforma de beton.

Desi medicii de la Ambulanta l-au resuscitat si l-au dus de urgenta la Floreasca, nu a scapat. Cei de la Inspectoratul teritorial de munca si politistii au deschis o ancheta pentru
a-i trage la raspundere pe vinovati.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Un politist a fost omorat in misiune! Suspectii, cercetati in libertate

UPDATE: Lovitura de teatru. Cei patru barbati retinuti pentru ca au omorat un politist de frontiera in misiune au fost eliberati. Unul dintre ei a povestit si cum s-a ajuns la varsare de sange.

Viteza si neatentia la volan au bagat trei oameni in mormant

Doi soti au pierit vineri seara, langa Craiova, dupa ce masina lor s-a izbit de un TIR. Impactul i-a aruncat prin parbriz si amandoi au murit pe loc. Soferul TIR-ului spune ca, desi a incercat sa-i evite, n-a mai putut face nimic.

Incendiu la casa unui barbat care aduna gunoaie ca sa se incalzeasca!

Panica vineri seara, intr-un cartier marginas din Braila. Anexa unei gospodarii a luat foc ca din senin, iar flacarile, inalte de zece metri, s-au extins rapid si la curtea de alaturi.

Recomandări
Accident violent în județul Timiș: patru răniți. Autorul este un șofer fără permis, care consumase alcool și furase mașina

O urmărire ca-n filme s-a încheiat cu un accident violent în județul Timiș. Un bărbat de 27 de ani, băut și fără permis, care încerca să scape de polițiști, a lovit o mașină în care se aflau două tinere și a proiectat-o într-o terasă.

Vara lui 2026, un „iad climatic” în Europa. Caniculă, incendii și secetă: „Am avut un sentiment de apocalipsă”

Terase pustii, peisaje aride și o căldură sufocantă: vara lui 2026 rămâne cea în care schimbările climatice s-au impus brutal în viața europenilor, relatează AFP.

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus la țărm două fragmente de drone militare, care nu reprezentau un pericol

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus sâmbătă la țărm două fragmente de drone militare.