Joburi europene de vis! Vezi aici cum poti castiga mii de euro
17-02-2010
|
21:26
Comisia de la Bruxelles ofera in 2010 pe perioada nedeterminata cateva sute de posturi de administrator, pentru intocmirea de rapoarte si analize.
Salariul porneste de la 4.000 de euro pe luna si in cativa ani ajunge la 15.000.
Daca sunteti interesati aflati ca trebuie sa urmati cursuri de pregatire si sa dati 3 probe eliminatorii. Nu vi se cere experienta si va puteti muta cu familie cu tot.
In anii trecuti, au concurat 18 romani pentru posturi de secretari si translatori. La Comisia Europeana, dintre cei 40.000 de angajati, numai 500 sunt de-ai nostri.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
angajari,
Dată publicare:
17-02-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Afla cine angajeaza anul acesta!
Companiile din IT, retail si telecomunicatii sunt printre singurele care vor mai face angajari de ordinul miilor anul acesta. Numarul maxim de candidati care isi vor gasi un loc de munca nu va depasi 10.000, arata datele centralizate de Ziarul Financiar.
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pace în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare de la Papa Leon al XIV-lea. FOTO
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare neașteptată de la Papa Leon al XIV-lea, ca răspuns la un desen prin care se ruga pentru copiii afectați de război.