Dan cel KU BAN Petrescu s-a inteles cu o echipa din liga a II-a ruseasca!

60396727

Kuban Krasnodar este, potrivit sport.ro si Pro Sport clubul care i-ar oferi lui Dan Petrescu 1,5 milioane de euro pe sezon.

 

Aflat in fata testului "Bani sau Faima" dupa rezilierea contractului cu Unirea Urziceni, Dan Petrescu va alege, se pare, la fel ca Mircea Rednic.

Liga a doua ruseasca este drumul incet, dar sigur, spre bunastare. Sefii lui Kuban Krasnodar vor promovarea, iar apoi, pe modelul Zenit sau Rubin Kazan, performante in Europa.

Mai multe despre pasul pe care ar urma sa-l faca fostul antrenor al Unirii, pe www.sport.ro.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Lewis Hamilton și-a oficializat relația cu Kim Kardashian pe Instagram
FOTO Lewis Hamilton și-a oficializat relația cu Kim Kardashian pe Instagram
Citește și...
Doi batrani, sot si sotie, si-au gasit sfarsitul in propria locuinta!

Sarbatori indoliate la Campia Turzii, unde doi batrani, sot si sotie, au avut parte de un sfarsit cumplit. Cei doi, in varsta de 80 de ani, s-au intoxicat cu monoxid de carbon, cred anchetatorii.

Si-a pus capat zilelor de dorul copiilor!

UPDATE: Drama copiilor pe care ii stia fara niciun rost in Spania a dus-o intr-o fundatura pe o biata femeie din Bistrita. Dupa zile la rand in care a cazut intr-o depresie adanca, apropiatii au gasit-o moarta in fata blocului.

Foamea de bani l-a impins sa fure dintr-un lacas sfant!

Un tanar de 22 de ani, dintr-o localitate damboviteana, a dat buzna in biserica din comuna si a furat 700 de lei, stransi din vanzarea calendarelor ortodoxe si a lumanarilor. N-a avut insa timp sa se bucure de bani, pentru ca l-au prins politistii.

Recomandări
Diana Buzoianu: Romsilva a introdus premierea colectivă în contract, încălcând recomandările Curții de Conturi

Diana Buzoianu, ministrul interimar al Mediului, a dezvăluit miercuri o nouă neregulă la Romsilva privind premierea colectivă.

NATO răspunde după informațiile că Iranul ar putea ataca ținte militare americane din Europa: „Suntem pregătiți”

Alianţa Nord-Atlantică este pregătită să abordeze orice ameninţare şi va face întotdeauna tot ce este necesar pentru a-şi apăra aliaţii, a declarat miercuri un oficial al NATO, relatează Reuters.

Un medic rezident a murit după ce s-a aruncat de la etaj la Spitalul Universitar din București

Un medic rezident care efectua un stagiu de pregătire la Spitalul Universitar de Urgență București a murit miercuri. Reprezentanții unității medicale confirmă că decesul a survenit în urma unui act suicidar.