Mesajul unui poliţist după un accident rutier: „80% au scos telefoanele să filmeze”
Un poliţist de la Biroul de Poliţie Autostrada A1 Bucureşti-Râmnicu Vâlcea transmite un mesaj dur celor ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›