Vanghelie loveste din nou. "Le PLAC sau nu le PLAC de mine, eu sunt vicepresedinte".
In stilul care l-a conscarcat, adica printr-un dezacord flagrant, Marian Vanghelie si-a asigurat colegii ca, cel putin ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›