Şi-a împuşcat fără să vrea iubita după ce a folosit pistolul ca jucărie erotică

61925219
iStock

Caz şocant în Moscova, unde un joc sexual s-a transformat în tragedie.

Un cuplu de tineri din Rusia au încercat să folosească un pistol cu gloanţe de cauciuc pe post de jucărie sexuală – cu rezultate tragice, însă, scrie LifeNews. Se pare că bărbatul, în vârstă de 22 de ani, i-a pus ţeava armei în gură şi, fără să vrea, a apăsat pe trăgaci.

Tânăra a supravieţuit, dar este în stare gravă la un spital din Moscova. Din fericire, iubitul ei a chemat imediat ambulanţa.

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Trupul unui bărbat, descoperit într-un cort la un an de la deces. Ce se știe despre el

Trupul unui bărbat fără adăpost din Marea Britanie a fost descoperit într-un cort la un an de la momentul la care a survenit decesul.

Un bărbat și-a ucis 8 rude cu mitraliera. Ce l-a enervat

Un cioban albanez și-a împușcat opt dintre membrii familiei cu o mitralieră AK47, după ce a fost acuzat că a furat mai mulți curcani. Bărbatul a fost arestat.

Bărbat înjunghiat de două ori în aceeași zi, în atacuri comise de autori diferiți

Un bărbat este internat în stare gravă la spital, după ce a fost atacat cu cuțitul de două ori în aceeași zi.

Recomandări
Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat „persona non grata”. MAE, reacție rapidă

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova „persona non grata”, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.

Ploi torențiale, vijelii și grindină de până la 4 centimetri. Cod galben în mare parte din țară. HARTĂ

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, atenţionări Cod galben de instabilitate atmosferică, averse torenţiale însemnate cantitativ şi intensificări ale vântului, valabile în zone din Transilvania, Muntenia, Moldova şi Dobrogea.