Drama unei fetite de 13 ani din Marea Britanie: A fost violata chiar de barbatul care trebuia sa aiba grja de ea

61789814

Adrian Barnett a violat cu bestialitate o fetita de 13 ani de care trebuia sa aiba grija. Omul a amenintat-o cu un cutit. Acum, dupa mai bine de 16 ani de la incident, barbatul a fost condamnat la 6 ani si jumatate de inchisoare.

Faptele s-au comis in regiunea Wiltshire din sud-vestul Marii Britanii, intre anii 1996 si 2000. Adrian era babysitter-ul fetitei de 13 ani si trebuia sa o ocroteasca. In schimb, omul a amenintat-o, punandu-I cutitul la gat, si a violat-o.

Cazul a ajuns in atentia politiei abia anul trecut, cand victima a putut in sfarsit sa vorbeasca despre ce i s-a intamplat. Barbatul si-a recunoscut fapta.

Un inspector din cadrul politiei l-a descris pe barbat ca fiind “violent si total lipsit de remuscari”. El a mai adaugat, conform The Sun: “In timpul in care trebuia sa aiba grija de fetita, omul a amenintat-o cu cutitul si a violat-o. Evident, incidentul a avut un impact negativ de lunga durata asupra victimei, care nu a putut sa vorbeasca atunci cu inspectorii de politie despre ce s-a intamplat.”

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Imaginile agoniei cu o tanara din Indonezia biciuita pentru ca si-a inselat sotul. Femeia, scoasa pe targa din multime

Indonezia continua sa socheze prin masurile exagerate luate impotriva celor care incalca legile sharia.

Femeie din Bistrita gasita moarta pe caldaram, langa bloc. Marturia cutremuratoare facuta acum cateva zile unei vecine

Ancheta dificila in Bistrita, unde o batrana care statea la etajul patru al unui bloc a fost gasita, vineri dimineata, moarta pe caldaram, in fata cladirii.

Iranianul gasit mort intr-o masina abandonata in Voluntari a fost executat cu un foc de arma. Ce afaceri facea in Romania

Iranianul gasit impuscat in masina in apropierea Bucurestiului a fost executat cu un foc de arma. Era stabilit in Romania de mai bine de 20 de ani si avea mereu asupra lui sume mari de bani, pentru ca schimba valuta, spun cunoscutii.

Recomandări
Nicușor Dan, criticat dur: Speranța s-a transformat în dezamăgire. Astăzi, dezamăgirea s-a transformat în indignare

Decizia președintelui Nicușor Dan de a-l apăra pe șeful SPP, generalul Lucian Pahonțu, în urma dezvăluirilor privind participarea acestuia la reprimarea manifestanților de la Revoluția din 1989 continuă să facă valuri. 

Prognoză sumbră. Debitul Dunării la intrarea în România o să scadă sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie

Debitul Dunării la intrarea în ţară va atinge în următoarele zile 1.600 mc/s, apoi va fi în scădere până la valoarea de 1.500 mc/s, situându-se sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie.

Norvegienii s-au adunat la Palatul Regal din Oslo pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald. GALERIE FOTO

Norvegienii s-au adunat sâmbătă în fața Palatului Regal pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald, relatează Reuters.