Bărbat bătut cu sălbăticie într-un magazin din Iaşi sub ochii copilului său

61919759
youtube.com

Incidentul şocant a avut loc într-un magazin din comuna Belcești, județul Iași, pe 19 octombrie, dar imaginile au apărut abia acum.

Potrivit 7est.ro, victima în vârstă de 28 de ani a fost urmărită câteva zeci de minute de doi indivizi înainte de agresiune. Când ieşea din magazin cu copilul de mână, a fost pus hos cu un pumn, apoi lovit cu sălbăticie cu picioarele în vreme ce copilul ţipa îngrozit.

Cei doi ar fi avut şi complici în magazin. Inspectoratul de Poliție al județului Iași a confirmat pentru 7est.ro că ancheta este în derulare.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT A venit anunțul oficial: Leo Messi s-a retras!
NEWS ALERT A venit anunțul oficial: Leo Messi s-a retras!
Citește și...
Bărbatul din Galați care ținea de două săptămâni în casă cadavrul iubitei sale a fost arestat. Ar fi ucis-o în bătaie

Bărbatul de 40 de ani din Galați, care ținea de două săptămâni în casă trupul neînsuflețit al partenerei sale, a fost arestat. Procurorii au ajuns la concluzia că el ar fi cel care a ucis-o în bătaie pe femeia de 59 de ani.

O femeie din Prahova a fost amenințată cu moartea de soț. Bărbatul a fost reținut după ce a încălcat ordinul de protecție

Un bărbat de 58 de ani din Sângeru, județul Prahova, a fost reținut de polițiști după ce, aparent fără motiv, și-ar fi luat soția la bătaie. 

Avocat din Iași, condamnat la 9 ani și 2 luni de închisoare după ce și-a bătut cu bestialitate fosta parteneră

Aproape 10 ani de închisoare, cu executare. Atât a primit un avocat din Iași, în vârstă de 54 de ani, care și-a bătut cu bestialitate o fostă parteneră.

Recomandări
Reacția rușilor după cele trei drone militare doborâte de România. Mesajul lui Nicușor Dan, cenzurat

Forțele Aeriene Române au doborât în nici 48 de ore trei drone militare care au intrat în spațiul aerian al României, fapt pentru care președintele Nicușor Dan a condamnat ferm Rusia pentru aceste incidente.

Sondaj: Cu cine ar vota românii dacă duminica viitoare ar avea loc alegeri parlamentare. Cine conduce în topul încrederii

AUR se află pe primul loc în intenţia de vot la alegerile parlamentare, cu 34%, urmată de PSD - 23% şi PNL - 21%, potrivit unui sondaj CURS realizat la nivel naţional în perioada 14-24 iulie.

Un petrolier a explodat în Strâmtoarea Ormuz după ce a lovit o mină marină (presa iraniană)

Un petrolier a explodat în Strâmtoarea Ormuz după ce a lovit o mină navală, în urma devierii de la ruta de navigație stabilită de Iran, au relatat duminică presa iraniană.