Rihanna s-a inarmat!

60264269

Avand in vedere prin ce a trecut in februarie, ai zice ca Rihanna nu mai vrea sa auda de violenta. Numai ca nu prea e asa!

Rihanna si-a facut un tatuaj saptamana aceasta, la Los Angeles. Nu vreun fluturas sau vreun delfin, ci un... pistol. Cantareata e mare fana: de cateva ori a fost fotografiata si cu un lantisor pe care pusese o arma-bijuterie.

Initial, Rihanna alesese sa isi tatueze doua pistoale. Se pare ca nu i-a placut cum aratau, asa ca a ales unul singur.

Cantareata are mai multe tatuaje: o colectie de stele pe spate, o nota muzicala pe glezna, semnul zodiei Pesti in spatele urechii drepte, o stea in urechea stanga, o rugaciune in sanscrita pe sold, cuvantul Shhh pe aratator si un desen tribal la incheietura mainii drepte.

Sursa foto: BANGBANG

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
Citește și...
Actorul Ben Affleck a câștigat marele premiu la emisiunea „Vrei să fii milionar?”. Care a fost ultima întrebare

Starul hollywoodian, în vârstă de 53 de ani, a concurat în versiunea americană a acestui concurs televizat alături de Jamie Ding, un campion al altei emisiuni TV celebre, "Jeopardy!".

Zendaya a făcut furori într-o rochie inspirată de pânza de păianjen la premiera noului film „Spider-Man”. GALERIE FOTO

Zendaya și Tom Holland au atras toate privirile la premiera londoneză a filmului „Spider-Man: Brand New Day”, unde au apărut împreună la scurt timp după ce au confirmat că sunt căsătoriți.

Motivul pentru care BTS boicotează premiile Grammy. „Sperăm ca muzica noastră să fie ascultată și apreciată pentru ceea ce e”

Trupa K-pop sud-coreeană BTS a anunțat miercuri că nu își va înscrie muzica în cursa pentru Grammy Awards 2027 din cauza introducerii de către organizatori a unei noi categorii dedicate muzicii pop asiatice, informează AFP.

Recomandări
Ilie Bolojan: Stare de alertă la nivel național. România va primi energie nucleară din Ucraina, ca ajutor de urgență

Premierul Ilie Bolojan a declarat vineri stare de alertă la nivel național pe toată perioada lunii august, în contextul crizei energetice. România va primi energie nucleară din Ucraina, ca ajutor de urgență.

Criza migranților din Ceuta. Mai multe țări europene cer excluderea Spaniei din spațiul Schengen. Reacția lui von der Leyen

Apelurile venite din țări europene care cer excluderea Spaniei din spațiul Schengen s-au înmulțit vineri, după afluxul masiv de migranți din Maroc către orașul spaniol Ceuta din Africa de Nord, informează EFE.

Europa va fi lovită de un nou val de caniculă în luna august. Zonele în care temperaturile pot ajunge la 45 de grade Celsius

Europa se pregătește pentru un nou val de căldură care ar putea intra în istorie. După trei episoade severe de caniculă, un al patrulea val de căldură de lungă durată avansează din nordul Africii spre continent.