Starurile au luat criza in serios. S-au imbracat prea sobru la premiile SAG

×
Codul embed a fost copiat

Cu discursul despre recesiune al lui Barack Obama inca proaspat in minte, reflectat in rochia sotiei Michelle, actritele prezente la premiile Sindicatului Actorilor de la Hollywood au optat pentru creatii banale si simple. Prea simple, am spune noi.


Stralucirea a lipsit de la Globurile de Aur, dar am sperat ca, pe masura ce Oscar-urile se apropie, vedetele de la Hollywood vor aborda tinute mai spectaculoase. Insa desarte au fost iluziile noastre, caci la premiile SAG, divele s-au ascuns in creatii prea putin interesante. Simplitatea a fost cuvantul de ordine.

Insa rochia Primei Doamne de la Hollywood, Angelina Jolie, a fost de-a dreptul plictisitoare. Nominalizata la Oscar, sotia lui Brad Pitt a optat pentru vestimentatia marca Max Azria.

Aproximativ aceeasi culoare pare sa-i fi placut si lui Kate Winslet, care ne-a facut o bucurie si ne-a dezvaluit decolteul. Actrita de 33 de ani a imbracat la ceremonie o creatie Narciso Rodriguez.

Si Nicollette Sheridan, Holly Hunter si Christina Applegate au optat pentru o singula culoare in vestimentatia lor. Cam tipatoare ce-i drept.

Citește și
Angelina Jolie
Vedete fara machiaj!

Rochia lui Anne Hathaway, semnata de Azzaro a fost printre putinele care au stralucit la eveniment. Mai ales ca a accesorizat-o cu bijuterii Cartier in valoare de 500.000 de dolari.

Insa, in timp ce Hathaway a dat lovitura cu vestmantul alb, Teri Hatcher a aratat mai mult a mireasa ravasita decat a vedeta la Hollywood. De vina a fost Monique Lhuillier.

Colegele de platou, Marcia Cross si Eva Longoria au fost printre putinele actrite care au facut nota discordanta si au purtat rochii mai indraznete, atat din punct de vedere al croielii, cat si al culorii.

Clasicul negru a fost la el acasa, mai ales ca Penelope Cruz si Susan Sarandon au dat si ele o mana de ajutor.

Articol recomandat de sport.ro
Reacția uluitoare a rușilor, după ce Anastasia Potapova a ales cetățenia austriacă: ”Ce a câștigat ea pentru noi?”
Reacția uluitoare a rușilor, după ce Anastasia Potapova a ales cetățenia austriacă: ”Ce a câștigat ea pentru noi?”
Citește și...
E clar, Michelle Obama influenteaza moda!
E clar, Michelle Obama influenteaza moda!

Barack Obama nu e singurul care a zguduit bine lucrurile la "birou" in doar cateva zile. Sotia Michelle pare sa fi zgaltait bine vedetele si sa fi influentat moda de pe covorul rosu.

Vedete fara machiaj!
Vedete fara machiaj!

Si vedetele sunt oameni! Chiar foarte urati, atunci cand le lipseste machiajul. Petele, pistruii, asimetriile si cosurile nu le ocolesc nici pe ele.

Nominalizatii la premiile Oscar!
Nominalizatii la premiile Oscar!

Brad Pitt, Angelina Jolie, multi-premiata Kate Winslet, regretatul Heath Ledger sau peliculele Slumdog Millionaire si Kung Fu Panda se regasesc pe lista nominalizarilor la Oscarurile de anul acesta.

Recomandări
Premierul României anunță că în decembrie vom avea ”foarte probabil” o nouă ”ordonanță trenuleț”: ”Nu putem fugi de asta”
Premierul României anunță că în decembrie vom avea ”foarte probabil” o nouă ”ordonanță trenuleț”: ”Nu putem fugi de asta”

Premierul Ilie Bolojan a fost întrebat, vineri, în conferința de presă pe care a susținut-o la Palatul Victoria, dacă salariul minim în România va ”rămâne înghețat” și în anul 2026.   

Căldură gratis în calorifere, trafic rutier ”ca afară” sau case pentru tineri. Ce promit candidații la Primăria Capitalei
Căldură gratis în calorifere, trafic rutier ”ca afară” sau case pentru tineri. Ce promit candidații la Primăria Capitalei

Energie termică gratis, fluidizarea traficului rutier sau locuințe pentru tineri. ȘtirileProTv.ro vă prezintă cele mai importante promisiuni electorale ale candidaților la alegerile pentru Primăria Capitalei, care sunt organizate în 7 decembrie 2025.

Ilie Bolojan, întrebat dacă o demite pe ministrul Mediului, Diana Buzoianu: ”Nu voi da azi un punct de vedere fără echivoc”
Ilie Bolojan, întrebat dacă o demite pe ministrul Mediului, Diana Buzoianu: ”Nu voi da azi un punct de vedere fără echivoc”

Premierul Ilie Bolojan a fost întrebat, vineri, într-o conferinţă de presă la Palatul Victoria, dacă o demite pe Diana Buzoianu, ministrul Mediului, pentru criza apei potabile din judeţele Prahova şi Dâmboviţa.