Pamela Anderson, inapoi in costumul Baywatch, dupa 17 ani! Iti place?

60374903

Dupa 17 ani de la spectaculoasa aparitie in costumul rosu de baie din serialul tv “Baywatch”, Pamela Anderson s-a gandit ca a venit momentul sa-l mai poarte inca o data in public!

Pamela Anderson
Frumoasa blonda a defilat pe podiumul din Miami imbracata in costumul care a facut-o celebra, la prezentarea de moda “Funkshion Fashion Week”.

Aparitia vedetei de 42 de ani a starnit nenumarate comentarii. Daca pentru unii imaginea lui Pami sumar imbracata a fost o incantare, pentru altii trupul blondei nu a fost o priveliste cine stie ce!

Tie iti place Pamela Anderson la 42 de ani?

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Blonda lui Iri: "Columbeanu mi-a zis ca e obsedat de femei"

Mariana Rosca, aparitie picanta, din nou, la Happy Hour! A devenit cunoscuta peste noapte ca "blonda lui Iri", dar ei ii place sa creada ca e "blonda mamei, nu a lui Iri". Sustine sus si tare ca nu are nevoie de banii si de sentimentele lui Columbeanu.

Pamela Anderson, duhul din lampa fermecata in Aladin!

Pamela Anderson isi incearca norocul si in lumea teatrului. Frumoasa blonda isi va face debutul intr-o pantomima, pe scena teatrului New Wimbledon din Londra, in preajma Craciunului.

Madonna: Lady GaGa ar putea fi noua “regina a muzicii pop”!

Madonna a declarat ca din punctul ei de vedere Lady GaGa are calitatile necesare pentru a-i lua locul la titlul de “regina muzicii pop”. Ba mai mult, Madonna se vede in tanara artista, pe vremea cand avea 20 de ani!

Recomandări
La munte e plin de turiști, dar hotelierii spun că încasările s-au prăbușit și cu 30%. Cum fac românii economie în drumeții

Cei care au ales muntele au găsit o vreme excelentă. Stațiunile, zonele de promenadă și muzeele au fost pline de oameni, dar aglomerația n-a adus și venituri în plus la hoteluri si restaurante. 

Viitură apocaliptică în Nepal: 800 morți, mii de dispăruți. Efort disperat de salvare a 830 de oameni prinși într-un tunel

Bilanțul viiturii catastrofale produse la granița dintre Nepal și China continuă să se agraveze. Până acum au fost recuperate aproape 800 de trupuri neînsuflețite, iar numărul dispăruților trece de 2.500. 

Sondaj: Trei sferturi dintre bucureșteni cred că România merge într-o direcție greșită. Mare surpriză în opțiunile de vot

Majoritatea bucureştenilor (73%) consideră că România merge într-o direcţie greşită, arată un sondaj de opinie realizat de CURS la nivelul Capitalei.