O braziliancă de la Victoria's Secret a pozat provocator. Iubitul celebru i-a dat acordul

×
Publicitate

Una dintre cele mai sexy femei a primit acceptul iubitului baschetbalist să pozeze provocator.

Braziliancă de la Victoria's Secret a pozat la Rio. Lais Ribeiro a trecut de la placă de surf la mingea de baschet şi a schimbat mai multe costume de baie.

Mamă de la 18 ani, braziliancă e logodită cu fiul celebrului Yannick Noah, Joakim. Iubitul ei joacă în NBA.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
AC/DC a lansat primul album după o pauză de şase ani

Legendara trupă rock AC/DC a lansat primul album după o pauză de şase ani. Intitulat „Power Up”, este, de altfel, şi primul fără Malcom Young, cel care a fondat trupa în 1973, alături de fratele său, Angus.

Jude Law, surprins la plimbare cu al șaselea copil al său, în Londra. GALERIE FOTO

Jude Law (47 de ani), unul dintre cei mai apreciați actori din industria cinematografică, a fost surprins de fotojurnaliști la o plimbare prin Londra, alături primul său copil cu actuala soție.

VAMAFEST, primul festival digital al unei trupe din România. Un proiect Agenția de Vise, susținut de UNTOLD

VAMA, una din cele mai iubite trupe pop-rock din România, va susține primul festival digital din România - un maraton de muzică, educație și storytelling în stilul consacrat deja al membrilor formației.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.