Accident cumplit pe DN1. Patru oameni au ajuns la spital
05-09-2010
|
12:20
Accidentul s-a petrecut in judetul Sibiu. Printre victimele care au fost transportate de urgenta la spital s-a numarat si o femeie insarcinata in luna a sasea.
Un taxi a intrat pe contrasens si a izbit in plin o alta masina. Clientul taximetristului a declarat ca acesta vorbea la telefonul mobil in momentul tamponarii.
Impactul a aruncat cele doua masini de-o parte si de cealalta a drumului, in sant. Toti cei aflati in ele au fost raniti, soferul vinovat fiind in stare grava.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
accidente rutiere,
Dată publicare:
05-09-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Accident ingrozitor in Cluj Napoca: un mort si sase raniti
Intr-o secunda neagra, doua masini s-au ciocnit frontal, marti seara, pe o strada din Cluj Napoca. Sapte oameni au ramas in autoturismele facute zob, iar ambulantele si echipajele de la descarcerare si politie au gonit spre locul accidentului.
Recomandări
Crăciunul din New York. Contrastul dintre magia de pe Instagram și realitatea aglomerată și intensă din oraș
Crăciunul din New York pare desprins dintr-un film atunci când îl vedem pe Instagram: lumini strălucitoare, decor de film, zâmbete și reclame spectaculoase. Dar realitatea e mult mai intensă.
”Circul anual al lui Putin”. Minciuni, dispreț și amenințări furioase de război – ”cadoul” de Crăciun al Rusiei pentru Europa
„Circul anual al lui Putin a dus pe noi culmi distorsionarea adevărului”. Așa rezumă comentatorii occidentali tradiționala conferință de presă susținută de președintele rus.
Noua tradiție ”Elf on the shelf” din America devine modă și la români. Ce reprezintă și cât de sănătoasă este pentru copii
Moda lansată de vestici, ”Elf on the shelf” - pe românește, ”spiridușul de pe raft” - ia amploare și la noi în țară. Tradiția vine de peste Ocean, unde părinții mută o jucărie-spiriduș prin casă, pe timpul nopții.