Cu pixu-n penis! A vrut sa experimenteze. Medicii romani, socati

×
Publicitate

Un barbat de 46 de ani din Galati a reusit sa-i socheze pe medici cu dorinta lui de a experimenta. A ajuns la spital cu un capac de pix in organul sexual.

Doctorii l-au tratat ca pe o urgenta maxima pentru ca obiectul ii blocase uretra si putea sa genereze complicatii majore. Doar o operatie l-a putut salva.

Atunci cand a venit la spital, barbatul a povestit stanjenit ca are o mare problema. Si medicii s-au convins ca asa este. Capacul de la pix i se blocase in uretra si el nu mai putea urina.

Doctorii l-au intrebat cum de a ajuns acolo corpul strain, iar barbatul a recunoscut oarecum stanjenit ca a vrut sa experimenteze ceva ce nu a mai trait pana atunci. Citise despre asta intr-o carte si s-a gandit sa incerce pe propria lui piele. N-a reusit insa decat sa ajunga intr-o situatie mai mult decat delicata.

Operatia a decurs fara probleme, dar medicii au fost nevoiti sa-i faca barbatului o incizie in organul sexual pentru a putea scoate capacul de pix. Se tem acum ca asta i-ar putea afecta activitatea sexuala in viitor.

Peste doua zile pacientul o sa paraseasca spitalul, iar medicii spera ca aceasta experienta l-a lecuit de astfel de tentatii.

Articol recomandat de sport.ro
Rusia schimbă regulile jocului! Șapte modificări majore anunțate de la Moscova
Rusia schimbă regulile jocului! Șapte modificări majore anunțate de la Moscova
Citește și...
Un heleșteu construit ilegal a inundat proprietățile vecinilor. „La Câmpulung nu ai cum să te plictiseşti”

Primarul municipiului Câmpulung, Elena Lasconi, anunţă, marţi seară, că a convocat Comitetul Local pentru Situaţii de Urgenţă din cauza ploilor abundente care au generat mai multe probleme în localitate. 

Un bărbat a murit după ce s-a înecat cu mâncare pe stradă, în Pitești

Mai multe echipaje medicale şi de Poliţie au intervenit, marţi, după ce au fost sesizate că o persoană se simte rău, pe o stradă din Piteşti. Se pare că bărbatul de 62 de ani s-ar fi înecat cu mâncare şi nu a putut fi salvat.

De ce Lacul Herăstrău nu a fost secat complet. Explicația unui specialist

Lacul Herăstrău se transformă în șantier. În timp ce apa este evacuată pentru cea mai amplă intervenție din ultimele decenii, constructorii au început amenajarea rampelor de acces.

Recomandări
Judecătorii acuză un „atac fără precedent la adresa independenței justiției”. CSM a decis să informeze 8 instituții europene

CSM a decis să informeze mai multe instituții internaționale cu privire la ceea ce consideră a fi „un atac grav și fără precedent” la adresa independenței justiției, în contextul proiectului de lege al salarizării unitare.

Cu cine ar putea fi înlocuit Eugen Tomac. Surse: Nicușor Dan îl va retrage dacă nu va reuși să adune suficicente voturi

Guvern Eugen Tomac are șanse tot mai mici să treacă în Parlament. Premierul desemnat nu va primi, cel mai probabil, nici sprijinul UDMR, după ce luni, Ilie Bolojan și Dominic Fritz i-au spus că nu se poate baza pe voturile PNL și USR. 

Ce se întâmplă cu polițiștii locali care l-au lovit pe șoferul TIR-ului care a provocat haos pe șoselele din Constanța

Șoferul TIR-ului care a lovit aseară un autobuz și opt mașini într-un cartier din Constanța suferise o criză hipoglicemică la volan. Însă polițiștii locali care au intervenit l-au lovit când au încercat să îl dea jos din cabină.