Stirile ProTV cu Andreea Esca - 21.04.2009

×
Publicitate

Coloane nesfarsite de masini, dar si scene cutremuratoare, ale accidentelor ce se tin lant. Toate pot fi vazute pe soselele noastre.

 

Moarte suspecta la Vaslui: un student de 20 de ani a fost descoperit, cu gatul taiat, in apartamentul sau rascolit.

Doi barbati, nascuti la Sovata, sunt banuiti ca au incercat sa puna la cale uciderea presedintelui Boliviei. Unul dintre ei a fost ucis, de trupele speciale de acolo.
 

Articol recomandat de sport.ro
Istvan Kovacs, OUT de pe lista arbitrilor pentru Cupa Mondială: ”Pur și simplu de neînțeles!”
Istvan Kovacs, OUT de pe lista arbitrilor pentru Cupa Mondială: ”Pur și simplu de neînțeles!”
Citește și...
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 15.06.2012

Drama in cartierul Bucurestii Noi. O fetita a murit, iar mama si sora ei sunt in stare grava, dupa ce un zid de caramida s-a prabusit peste ele.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 14.06.2012

Acuzatii dezonorante de santaj sexual o vizeaza pe o judecatoare de la Curtea de Apel Craiova.

Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012

Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.

Recomandări
România riscă să piardă miliarde de euro din PNRR. Șeful Fondurilor Europene: Reformele vor fi duse la capăt

România are de implementat investiții și reforme în valoare de aproximativ 10 miliarde de euro prin PNRR, iar stadiul actual arată un progres inegal. Șeful Fondurilor Europene a explicat că Guvernul a identificat 14 jaloane cu „penalizare substanțială”. 

Ultimele clipe de omagiu pentru Mircea Lucescu: personalități din fotbal și politică, prezente la ceremonie

Astăzi fanii își pot lua rămas bun, pe Arena națională, de la Mircea Lucescu, cel mai mare antrenor din istoria României. 

„Asta îi doare foarte tare pe români”: presa maghiară susține că nivelul de trai din România s-a prăbușit față de Ungaria

„În România, vânzările din comerțul cu amănuntul continuă să scadă, în timp ce inflația rămâne dificil de controlat”, notează presa maghiară, pe fondul unui climat politic tensionat generat de alegerile foarte strânse din Ungaria.