Baiat de baiat: cu tata-n masina, a "parcat" direct intr-un stalp

×
Publicitate

Accident grav urmat si de un mare circ pe o sosea din Bistrita Nasaud. Un tanar de 18 ani, fara experienta, si-a oprit masina in viteza, intr-un stalp de electricitate care s-a rupt si i-a facut praf autoturismul.

Soferul si tatal lui, care statea pe scaunul in dreapta, au venit ca o tornada din curba povestesc martorii. Baiatul, care iesise la plimbare, abia primise un mesaj de la mama lui care ii scria. "Ai grija cum conduci!" presimtind parca totul.

In timp ce soferul imprudent si tatal lui erau salvati de cei de la descarcerare, primarul localitatii in care s-au petrecut toate aceastea s-a dat in spectacol. Iritat ca jurnalistii filmau la fata locului barbatul a devenit agresiv si a folosit un limbaj de mahala.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Arestat din intamplare dupa ce a fost urmarit general 15 ani pentru crima

Timp de 15 ani un criminal extrem de periculos a fost liber printre noi. Si-a petrecut timpul ca un om pasnic in Parcul Moghioros din Capitala jucand table, fara ca cineva sa isi imagineze ca a fost implicat intr-un asasinat.

Bautura a facut legea de Mihail si Gavril! Zeci de raniti dupa petreceri

S-a lasat cu raniti dupa petrecerile in exces de Mihail si Gavril. Numai la spitalul din Iasi au ajuns cu ambulantele 30 de barbati si femei care au pierdut batalia cu zeul Bachus.

Copil de 13 ani, in coma dupa ce s-a izbit cu bicicleta de un copac

UPDATE: Gustul periculos al aventurii l-a dus pe patul de spital pe un pusti de 13 ani din Alba, pe care medicii incearca acum sa-l salveze.

Recomandări
Islanda a votat împotriva aderării la Uniunea Europeană, a anunțat postul public de televiziune RUV

⁠Islanda a respins propunerea guvernului de a ⁠iniția negocieri de aderare la Uniunea Europeană, ‌a anunțat postul public de televiziune RUV, în condițiile în care mai sunt de numărat doar câteva voturi.

Accident violent în județul Timiș: patru răniți. Autorul este un șofer fără permis, care consumase alcool și furase mașina

O urmărire ca-n filme s-a încheiat cu un accident violent în județul Timiș. Un bărbat de 27 de ani, băut și fără permis, care încerca să scape de polițiști, a lovit o mașină în care se aflau două tinere și a proiectat-o într-o terasă.

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus la țărm două fragmente de drone militare, care nu reprezentau un pericol

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus sâmbătă la țărm două fragmente de drone militare.