Eleva gasita moarta in casa tanarului cu care si-a petrecut Sf. Valentin!

×
Publicitate

O adolescenta de 16 ani din Bucuresti a fost gasita fara viata in casa unui baiat cu cinci ani mai mare, care era si el in agonie. Copila zacea pe jumatate dezbracata in pat, iar rudele ei se gandesc ca a fost violata si drogata.


Medicii vorbesc insa despre o intoxicatie cu monoxid de carbon, iar politistii spun ca sunt la inceputul anchetei si "nu exclud nicio varianta". Tanara din Bucuresti a mers de Sf. Valentin la bunici, intr-un sat din Dambovita. Insotita de fratele ei, si-a petrecut seara la discoteca.

Acolo a cunoscut un tanar de 21 de ani, alaturi de care, la un moment dat, a plecat. Cand a vazut ca sora lui nu se mai intoarce, baiatul a dat alarma.

Rudele au descoperit-o pe fata moarta, in patul tanarului. Era pe jumatate dezbracata. El este si acum in coma, la un spital din Bucuresti. Dupa ce isi va reveni, anchetatorii vor sta de vorba cu baiatul, ca sa afle de ce s-a stins fata.


Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
Citește și...
Extragere Loto 6/49, Loto 5/40 și Joker duminică, 9 iulie 2026. Câștiguri uriașe puse în joc

Categoria I a jocului Loto 6/49 înregistrează un report de peste 50,06 milioane de lei (peste 9,53 milioane de euro), în timp ce la Noroc depăşeşte 3,85 milioane de lei (peste 733.700 de euro), informează Loteria Română.

Bărbat de 80 de ani, salvat după opt ore de căutări pe Vârful Moldoveanu. S-a rătăcit după ce s-a despărțit de grup

Un bărbat în vârstă de 80 de ani, rătăcit pe traseul spre Vârful Moldoveanu, a fost găsit în viață după o operațiune de salvare care a durat opt ore, desfășurată de jandarmii montani împreună cu salvamontiștii argeșeni.

A activat „Alertă telefon pierdut” după ce i-a fost furat din supermarket. Ce s-a întâmplat după

Trei bărbați au fost arestați preventiv pentru șantaj, fiind acuzați că au sustras telefonul unei femei dintr-un supermarket și i-au cerut apoi 1.500 de lei pentru restituirea acestuia.

Recomandări
Riscul ascuns după scufundarea barjelor în Dunăre. Ce au constatat specialiștii în timpul operațiunii de la Cernavodă

Ultima zi a operațiunii de deviere a cursului Dunării, spre vechiul său braț, a fost și cea mai complicată. 

Reacția Ucrainei după ce una dintre dronele sale a explodat în Bulgaria, lângă granița cu România. Asigurările date de Kiev

Ministerul Apărării din Bulgaria a anunţat sâmbătă că aparatul care a explodat în cursul dimineţii în spaţiul aerian al ţării, în apropiere de graniţa cu România şi de gazoductul transbalcanic, era probabil o dronă momeală ucraineană de tip Maya.

Finanțele României se pregătesc pentru cel de-al treilea test. Standard & Poor’s decide dacă scapăm de „junk”

România a scapat din nou de retrogradarea la categoria „junk”. Agenția Moody's, a reconfirmat ratingul României, dar cu perspectivă negativă. Asta înseamnă că țara noastră rămâne pe ultima treaptă recomandată investițiilor.