Te intrebi ce afacere ar putea avea succes in criza? Afla aici!

60217087

Te-ai intrebat ce afacere ar putea merge in perioada asta? Vrei sa profiti in vreun fel de perioada asta dificila de pe piata si sa cauti oportunitati de investitii? Ai avut o afacere si a dat chix?

 

Consultantii din domeniul francizelor spun ca in noul context de piata: serviciile si segmentul de food sunt domeniile in care continua plasarea investitiilor, cu perspective destul de bune!

Afla care sunt afacerile profitabile pe timp de criza pe www.incont.ro!

 

 


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Cât de frumoasă e Denisa, soția lui Valentin Gheorghe. Sejur de lux după salvarea de la retrogradare
FOTO Cât de frumoasă e Denisa, soția lui Valentin Gheorghe. Sejur de lux după salvarea de la retrogradare
Citește și...
Ce le oferă statul românilor din diaspora ca să se întoarcă în țară. „Oferta” de până la 200.000 de euro

Ministerul Finanțelor lansează programul „Diaspora Investește Acasă”, cu un buget total de 100 de milioane de euro, destinat românilor din străinătate care vor să investească în România prin firme nou înființate.

Document. BNR explică de ce se așteaptă la o inflație în creștere pe termen scurt și la presiuni pe curs

Rata anuală a inflației este așteptată să ajungă la 10,3% la jumătatea anului curent și să se situeze la 5,5% în decembrie 2026, față de nivelurile de 9,8% și 3,9% anticipate anterior pentru aceleași momente de referință.

BNR: Depozitele bancare scad în aprilie, în timp ce economiile în valută cresc puternic

Depozitele la bănci ale rezidenţilor clienţi neguvernamentali au scăzut, în luna aprilie 2026, cu 0,1% faţă de luna anterioară, până la nivelul de 672,710 miliarde lei, iar faţă de aceeaşi perioadă a anului anterior s-au majorat cu 6,9%.

Recomandări
Poarta Focșanilor, studiată atent de Armata Română și de NATO. De ce este un punct vulnerabil în cazul unei invazii terestre

Între timp, Poarta Focșanilor, o zonă geografică importantă pentru flancul estic al NATO, a fost studiată atent de Armata Română și de comandamentul Aliat de la Napoli, pentru pregătirea unor măsuri de apărare împotriva unei eventuale invazii. 

Bolojan a anunțat că România va cere acceptul Comisiei Europene pentru a majora etapizat salariile demnitarilor, pe noua lege

După ce proiectul legii salarizării a stârnit nemulțumiri, în special din cauza creșterilor care îi vizează pe demnitari, majorările în cazul aleșilor ar putea fi acordate etapizat.

Analiză la Cotroceni: Trei sferturi dintre postările care dezinformează provin de la aceleași 10 conturi. Temele favorite

Trei sferturi dintre temele care dezinformează pe TikTok sunt distribuite în România de doar 10 conturi. Asta reiese dintr-o analiză făcută de un ONG, care arată și că unele postări sunt făcute coordonat, ca să propage informații false sau înșelătoare.