Mii de romani s-au trezit cu datorii la Fisc de care nu stiau nimic. ANAF nu da explicatii

62039066
Pro TV

Mii de contribuabili care se ştiau cu toate dările plătite, au primit de la ANAF vestea că au de dat statului, sume restante pe ultimii 5 ani, pentru asigurările de sănătate.

 

Citiți continuarea aici.

Articol recomandat de sport.ro
Soția lui Lautaro Martinez a rupt tăcerea: ”Doar noi știm ce e în spate”
Soția lui Lautaro Martinez a rupt tăcerea: ”Doar noi știm ce e în spate”
Citește și...
Are 44 de ani, dar nu a muncit niciodată și nici nu vrea. Câți bani încasează Valentin lunar de la stat

Are 44 de ani, dar nu a muncit niciodată și nici nu vrea. Câți bani încasează Valentin lunar de la stat

Momentul in care o familie este spulberata de un camion in Cluj, surprins de o camera de bord

Momentul in care o familie este spulberata de un camion in Cluj, surprins de o camera de bord

Bănuitor și posesiv, un bărbat din Argeș a recurs la un gest șocant pentru că suspecta că soția sa are o relație cu fiul lor

Bănuitor și posesiv, un bărbat din Argeș a recurs la un gest șocant pentru că suspecta că soția sa are o relație cu fiul lor.

Recomandări
Ședință la Palatul Victoria. Guvernul demis analizează reformele din PNRR. România riscă penalizări de 15 miliarde de euro

Premierul demis Ilie Bolojan are miercuri dimineață o ședință de lucru privind stadiul implementării PNRR la Palatul Victoria, la care vor participa o parte dintre miniștrii rămași în guvernul interimar.

SUA și-au redus prezența militară în Europa. O brigadă de luptă a fost retrasă, iar un aliat NATO este direct afectat

Ministerul american al Apărării a anunţat marţi că a redus numărul brigăzilor sale de luptă staţionate în Europa de la patru la trei, o nouă etapă în reducerea prezenţei militare americane pe Vechiul Continent iniţiată de preşedintele Donald Trump.

Româncele căutate după prăbușirea unei case în Germania erau în prima lor zi de vacanță. Cum a scăpat soțul uneia dintre ele

Două românce, de 25 și 26 de ani, sunt date dispărute în orașul Görlitz din Germania, după ce clădirea în care erau cazate s-a prăbușit în urma unei explozii.