Becali vrea să-și spele imaginea, după condamnările primite: ”Am stat în pușcărie degeaba”
George Becali a revenit, joi, în faţa Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie, după aproape 7 ani.
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›