O femeie a fost ucisă de urs după ce a plecat să aducă animalele de la pășuna, în județul Bisitrița-Năsăud
Locuitorii unei comune din județul Bisitrița-Năsăud sunt îngroziți după ce o femeie a fost ucisă de un urs. Victima a ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›