Lasati masinile in parcare! Mergeti cu bicicleta, rolele sau pe jos!
Acesta este indemnul unor elevi din Timisoara care sunt convinsi ca, in acest mod, aerul pe care il respiram ar fi mult ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›